Бронзові АКП ECOBOND для автомийки LuxWash

21.01.2022
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 1920
Бронзові АКП ECOBOND для автомийки LuxWash

Кейси із використанням АКП ECOBOND для оздоблення автомийок потрапляють на сторінки нашого блогу доволі часто. І не дивно, адже цей матеріал оптимально підходить для таких проєктів. Ще один гарний приклад — комплексне оформлення мийки LuxWash, яке виконав наш постійний клієнт з Хуста, рекламно-виробнича компанія Dalibor.

Про замовника

LuxWash — це міжнародна мережа автомийок, головний офіс якої знаходиться в Україні. Компанія стрімко розвивається: вже запущено 357 автомийних комплексів, і ще 103 будуються. На об’єктах впроваджуються сучасні технологічні рішення та використовуються обладнання та матеріали європейського виробництва.

Особливості проєкту

Рекламна агенція Dalibor традиційно використовує АКП ECOBOND для оздоблення закладів LuxWash. Саме цей матеріал відповідає важливим для автомийок критеріям: стійкий до впливу вологи, перепадів температури, намерзання бризків, дозволяє обшивати елементи конструкції різної форми, наприклад, колони. Водночас панелі гарно виглядають і дають можливість експериментувати з дизайнами. 

Дизайн-проєкт передбачав бронзовий відтінок, тому були використані панелі серії ECOBOND METALLIC. Вивіска виготовлена з акрилу ALTUGLAS BLACK&WHITE.

АКП ECOBOND

АКП ECOBOND — сучасний високотехнологічний матеріал, який поєднує переваги алюмінію та сучасних полімерів. Він добре піддається різним видам обробки — різанню, фрезеруванню, вальцюванню — не боїться атмосферних впливів, тривалий час не втрачає привабливий зовнішній вигляд.

Altuglas Black&White

Акрил ALTUGLAS BLACK&WHITE — матеріал для виготовлення яскравих вивісок, помітних у будь-який час доби: вдень матеріал чорним, а вночі при підсвічуванні вивіска з цього матеріалу змінює колір на білий. Водночас ALTUGLAS BLACK&WHITE має властивості, характерні для інших серій: проста обробка, мала вага, довговічність та стійкість до погодних умов.

Результат

Dalibor та LuxWash активно співпрацюють. Щороку рекламна агенція реалізує близько 8-10 проектів комплексного оформлення автомийок. Матеріалом для обшивки завжди є ECOBOND. Досвід роботи з ним дає впевненість та дозволяє підряднику давати велику гарантію на свою роботу.

Коментар

Михайло Дубровський, рекламно-виробнича компанія Dalibor:

«Для мийок ми обираємо тільки композит ECOBOND за його міцність та практичність. Це найкраща пропозиція на ринку. Із ним легко працювати і тільки він має такий спектр кольорів і текстур які задовільнять усіх. Немає різниці, яку поверхню обшивати — рівну, нерівну, напівкруглу — він підходить. А вивіска з акрилу ALTUGLAS BLACK&WHITE є цікавою, бо матеріал змінює колір і дуже цим приваблює. Ми напрацювали певний досвід роботи з цим матеріалом, тому знаємо, як виготовити максимально якісний виріб, як його правильно підсвітити».

Про рекламно-виробничу компанію Dalibor

Компанія Dalibor працює на українському ринку близько 10 років та пропонує замовникам широкий спектр послуг із виготовлення зовнішньої реклами, обшивки фасадів

https://www.facebook.com/people/RA-Dalibor/100002079276817

https://www.instagram.com/ra_dalibor/?hl=en 

Про компанію AVERS

AVERS — ексклюзивний представник брендів ECOBOND та ALTUGLAS в Україні. На складі завжди присутній великий вибір матеріалів у різних кольорах та фактурах за найдоступнішими цінами.

Товари зі статті
Чорно-білий 126.28000, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 283,57 ₴/м2
Сума: 14 138,72 ₴