Бронзовий монолітний полікарбонат - альтернатива для зовнішнього скління

23.10.2019
Корисна інформація Листові пластики
Прочитали: 2287
Бронзовий монолітний полікарбонат - альтернатива для зовнішнього скління

Вікна в теплих коричнево-червоних відтінках бронзи були вельми популярні ще в позаминулому і минулому століттях. Вони прекрасно доповнювали елітні комерційні будівлі і приватні апартаменти. І сьогодні скло зі шляхетним бронзовим відтінком ідеально підходить і для реставраційних робіт, і для нових споруд, створюючи відчуття розкоші і престижу в будь-якому приміщенні. Ще краще використовувати замість скла сучасні високотехнологічні матеріали, більш легкі, міцні і надійні. Ідеальний варіант - бронзовий монолітний полікарбонат, який має безліч переваг в порівнянні з традиційним склом. Це чудовий матеріал для скління, а також виготовлення різних промислових споруд, теплиць, навісів і накриттів.

Отже, поговоримо про те, що краще, скло, монолітний полікарбонат або оргскло.

Сила і довговічність

Покрівельні покриття і вікна з полікарбонату є дуже стійкими до ударів і, отже, можу протистояти величезному тиску. І монолітний, і стільниковий полікарбонат також можуть витримувати екстремальні спекотні і холодні температури без розтріскування або руйнування, що робить його оптимальним матеріалом для довготривалої експлуатації за різної погоди, зокрема в суворому кліматі.

При цьому листи полікарбонату:

  • не токсичні;
  • стійкі до забруднень;
  • важать в кілька разів менше, ніж скло;
  • їх набагато легше кріпити і встановлювати.

Гнучкість і креативний дизайн

Полікарбонатне дахове покриття користується популярністю у дизайнерів, завдяки своїй універсальності. Унікальна гнучкість дозволяє згинати матеріал на місці і надавати йому форму бань чи пірамід. Різати пластик також значно легше, ніж скло. Однак для розрізання будуть потрібні спеціальні інструменти.

Поліпшений захист від сонця

Прозорий полікарбонат різної товщини за властивостями світлопропускання є максимально наближеним до скла. Водночас в асортименті представлені листи різних відтінків. Бронзовий полікарбонатний лист гарантує покращений контроль сонячного випромінювання зі зменшеним пропусканням світла і тривалу атмосферну стійкість.

Привабливий зовнішній вигляд

Бронзове скління створює сміливий візуальний ефект, зберігаючи при цьому енергоефективність і комфорт користувачів. Теплий бронзовий відтінок надає витонченість і багатство екстер'єру, тепле сяйво інтер'єру. Особливо вигідно бронзовий колір виглядає на цегельних і кам'яних фасадах.

Отже, полікарбонат - це чудова альтернатива традиційному склінню. Він є міцним, легким і стійким до пошкоджень. Його можна порізати і зігнути, використовувати в будь-яких житлових і промислових приміщеннях. Тому при виборі матеріалу для скління, покрівлі або навісу часто питання буде звучати не що вибрати, а який полікарбонат краще: монолітний або стільниковий.

У компанії АВЕРС представлений широкий асортимент листів полікарбонату різної товщини і кольору. Менеджери радо проконсультують, який полікарбонат краще для теплиці та інших виробів: стільниковий або монолітний, як його правильно обробляти і монтувати. Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90

Товари зі статті
Бронзовий 100.16036, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 691,55 ₴/м2
Сума: 10 473,23 ₴