Будинок вихідного дня, де оранжерея є одночасно і вітальнею

29.03.2024
Креатив Листові пластики
Прочитали: 16
Будинок вихідного дня, де оранжерея є одночасно і вітальнею

Будинок вихідного дня із «кітчевим характером» з оранжереєю, що одночасно є вітальнею – відремонтоване бунгало на околиці Мадриду. 

Проєкт розпочався, коли подружжя (молода міська пара, яка любить дизайн і живе й працює в центрі Мадрида) попросило студію Lucas y Hernández Gil капітально відремонтувати одноповерховий будинок, який колись був частиною готельного комплексу. Відремонтоване бунгало грайливий стиль, який спирається на естетику 1970-х років. 

Ремонт бунгало передбачав спрощення внутрішнього планування, щоб створити суміщену кухню, їдальню та вітальню, а спальню та ванну кімнату відвести в іншу сторону.

Для садової кімнати команда дизайнерів налаштувала збірну теплицю. Пергола розширює об’єм будівлі назовні, намагаючись стерти межу між внутрішнім і зовнішнім простором, і увінчана дерев'яними жалюзями для створення тіні. Інші доповнення включають теплові завіси та автоматичну систему затінення та вентиляції, які дозволяють різноманітно використовувати простір протягом року.

За традицією стелю теплиці зробили з прозорого полікарбонату – він ідеально пропускає світло всередину приміщення. Також замість скла використовували полікарбонат у вхідних дверях та бокових вікнах вхідної групи. 

А для рухомої завіси по периметру простору можна використовувати тентову тканину. Зокрема в інтерʼєрі багато виробів з бетону, кахлі та мармур. 

Товари зі статті
New
Прозорий POLICAM полікарбонат монолітний, 4 мм
лист
-
+
1 564,70 ₴/м2
Сума: 9 783,29 ₴
Категории из статьи