Чарівний світ Неверленда у китайській книгарні

22.11.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 962
Чарівний світ Неверленда у китайській книгарні

Шанхайська архітектурно-дизайнерська фірма Wutopia Lab, яка спеціалізується на втіленні чудес у реальність в інтер'єрі та будівлях, відтворила чарівний світ Неверленда у книгарні Duoyun в одному з великих міст Китаю. 

Творці інтер'єру та екстер'єру будівлі надихалися анімаційними фільмами італійського ілюстратора Крістіни Ластрего, відомої своїм химерним зображенням персонажів та місць дії. Саме тому простір поєднує в собі ігрові елементи яскравих кольорів та форм із торговими зонами та кавʼярнею.

Фасад головної будівлі представлений як морський пейзаж з червоним кораблем, пришвартованим у порту, та жовтими хвилями на тлі. У задній частині знаходиться червона вежа, що нагадує формою маяк. 

Сама книгарня розташована у вежі, дістатися якої можна, піднявшись доволі похмурими темними сходами, у противагу тій темряві зала із книжковими полицями виглядає світлою, сонячною та неймовірною.

Тематичні відділи також відокремлені різноколірними зонами. 

Також в магазині зустрічаються зони з кольоровими інсталяціями, де одним із головних героїв є сонячне світло, яке проникає крізь перфоровану поверхню будівлі, створюючи химерні світлові малюнки та ілюзії.

До речі, перфоровані поверхні є центральною ідеєю всього дизайну, як в інтерʼєрі, так і зовні. Щодо перфорованих фасадів – вони роблять будівлю візуально легкою та невагомою. Стіни, що наглухо зашиті стіновими панелями, нехай і приємних зефірних кольорів, все одно виглядали б масивними. 

Для створення перфорованих кольорових фасадів ми рекомендуємо використовувати композитні панелі ECOBOND

  • По-перше, це широка колірна гама. При роботі з металами фарбування є складним та ресурсно затратним заняттям.
  • По-друге, перфорування композитних панелей – це не складний та поширений вид роботи з АКП. 

Що стосується інтерʼєрів, тут знайти аналоги важко. Строк служби композиту ECOBOND всередині приміщення доволі тривалий, від 10 років. Фарба нанесена на зовнішній бік панелі спеціальним методом, який дозволяє використовувати панелі на вулиці в умовах важких атмосферних умовах, таких як морози, прямі сонячні промені, тривалі періоди підвищеної вологи. 

Світлини: CreatAR