Чому вивіска з композиту так популярна?

30.09.2020
Корисна інформація Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2365
Чому вивіска з композиту так популярна?

Вивіски — прекрасний рекламний інструмент, частина «обличчя» бренда. Однак для найбільш ефективного повернення інвестицій, необхідно переконатися в тому, що ви купуєте по-справжньому довговічний і міцний продукт.

Навіщо потрібні вивіски

Вивіски є доволі універсальними і застосовуються для різноманітних задач. Ось деякі варіанти використання:

 • просування продуктів, послуг або заходів;
 • підвищення впізнаваності бренду;
 • залучення клієнтів;
 • покажчик напрямку;
 • попередження про небезпеку;

Фактори, що впливають на вибір матеріалу

Існує безліч різноманітних матеріалів, придатних для виготовлення вивісок. Щоб обрати найкращий матеріал, необхідно взяти до уваги такі чинники:

Погода і місцевий клімат.

   • Вивіска повинна зберігати привабливість на сонці, бути стійкою до вітрів, дощів, різних температур та інших негативних чинників протягом тривалого часу.

 

Обслуговування.

   • Щоденний бруд, пил і сміття можуть приховувати поверхню вивісок, робити їх непривабливими. Також є ризик пошкодження внаслідок вандалізму. Ось чому варто віддати перевагу матеріалам, які не вимагають особливого догляду і які можна легко очистити.

 

Вартість.

   • Важливий аспект для будь-якої рекламної кампанії — не вийти за рамки рекламного бюджету. Водночас дорогий матеріал може виявитися значно довговічнішим і рентабельнішим.

 

Термін експлуатації.

   • Максимальна довговічність часто є одним із головних пріоритетів замовника. Однак цей чинник відходить на другий план, якщо вивіска потрібна для нетривалої реклами.

 

Ремонтопридатність.

 • Будь-який матеріал схильний до пошкоджень і можливість усунути поломки є необхідною.

Алюмінієвий композит: чудове рішення

Алюмінієві композитні панелі — практично ідеальне рішення для вивісок. Це сучасний сендвіч-матеріал, що складається з шарів алюмінію, скріплених полімером. Таким чином зберігаються всі переваги алюмінію, водночас сендвіч-структура дає можливість знизити вагу, підвищити міцність і пружність. Переваги композиту для виготовлення вивісок:

 • АКП представлений у різноманітних варіантах декору — матова поверхня, глянцева, з імітацією природних матеріалів тощо. Таким чином, є можливість створювати вивіски в унікальному дизайні.
 • АКП прекрасно підходить для оздоблення приміщень всередині і зовні, тому можна створювати привабливі комбінації вивісок і декору в єдиному стилі.
 • Композит є жорсткішим, ніж алюміній, при меншій вазі на 50% Зменшена вага і підвищена жорсткість роблять цей матеріал ідеальним для великих вивісок. Знаки вимагають менше розпірок і кріплень, що дозволяє заощадити час і гроші на встановлення.
 • Із композиту можна створювати різноманітні форми. Придатність до друку певних серій ще більше розширює можливості дизайнерів.
 • Довговічність. У той час як цілісні алюмінієві вивіски мають тенденцію до деформації з часом, вивіски АКП є виключно плоскими і не прогинаються під впливом інших елементів.

Таким чином алюмінієвий композит пропонує прекрасне поєднання економічності, довговічності і привабливості. Компанія AVERS — ексклюзивний представник панелей ECOBOND в Україні. Звертайтеся до менеджерів в чат або за телефонами, щоб детальніше ознайомитися з асортиментом, замовити різні серії або послугу професійного різання панелей на промисловому обладнанні.

Товари зі статті
Глянець коричневий RAL8017 ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
951,95 ₴/м2
Сума: 7 258,62 ₴
Чорний RAL9005 ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
910,74 ₴/м2
Сума: 6 944,39 ₴
Білий ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
910,74 ₴/м2
Сума: 6 944,39 ₴
Білий ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
910,74 ₴/м2
Сума: 8 333,27 ₴
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 118,85 ₴/м2
Сума: 8 531,23 ₴
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 118,85 ₴/м2
Сума: 8 531,23 ₴
Темно-синій Peugeot RAL 5011 ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
910,74 ₴/м2
Сума: 6 944,39 ₴
Темно-синій Peugeot RAL 5011 ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
910,74 ₴/м2
Сума: 8 333,27 ₴