Дах ресторану з перфорованих алюмінієвих панелей

06.09.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 3 хв
Прочитали: 1234
Дах ресторану з перфорованих алюмінієвих панелей

Китайська архітектурна студія Group of Architects створила ресторан з дахом пірамідальної форми, насправді піки ресторану нагадують секвої, гай яких розташований навколо, вони й надихнули архітекторів на експеримент. Ресторан збудований у селі Сучжоу в Китаї.

Як це виглядає: будинок має кілька пірамід різного розміру – це нагадує силуети ялинок на тлі темного неба або іншого лісового ландшафту, перекладеного архітектурною геометричною мовою. А щоб імітація була дуже точною, дах зробили перфорованим. Так крізь нього вдень потрапляє сонячне світло, немов крізь крони дерев, а вночі будівля не виглядає глухою і темною.

Власне самі піраміди зроблені з перфорованих алюмінієвих панелей, які складають зовнішній шар, всередині – скло, яке збільшує світність, а внутрішнє оздоблення, видиме для відвідувачів ресторану, зроблене з дерева. Колони, на які спирається дах, облицьовані сталлю, але візуально перегукуються зі стовбурами дерев навколо.

Перфоровані алюмінієві панелі вибрані як зовнішній шар навісу даху, щоб імітувати сонячні плями та тіні, які проникають крізь листя і немов танцюють від легкого вітерця. Ось як виглядає ресторан сонячного дня зсередини.

Відкриття ресторану заплановане на жовтень цього року.

Використання композитних алюмінієвих панелей у такому проєкті, мабуть, найправильніший вибір. Перфоровані отвори будь-якої форми надзвичайно просто зробити одночасно з розкроєм та фрезеруванням касет на верстаті з ЧПУ. Композитні панелі ECOBOND тримають рівну площину навіть із третиною перфорованої поверхні.

Товари зі статті
Графіт ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
897,26 ₴/м2
Сума: 6 841,61 ₴