Динамічна стіна

02.02.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2167
Динамічна стіна

Всесвітньо відомий художник і активіст із боротьби зі зміною клімату Олафур Еліассон створив унікальну арт-інсталяцію. «Стіна атмосферних хвиль», розташована в культовому хмарочосі Вілліс-Тауер (Чикаго), — це безкоштовний і доступний спосіб познайомитися з мистецтвом просто неба, що ідеально вписується у сучасну дійсність і необхідність соціального дистанціювання.

Динамічний візерунок «Стіни атмосферних хвиль» постійно змінюється. Перегляд роботи з різних позицій і у різний час справляє абсолютно різні враження. Коли глядачі рухаються, світловий візерунок рухається разом із ними. Якщо дивитися під певним кутом, візерунок показує вихор, який, начебто, закручується і прискорюється у відповідь на рух.

Основні тони, використані в роботі, — синій, темно-зелений і білий — нагадують мінливу поверхню озера Мічиган, яке і стало натхненням для твору мистецтва. Створюючи унікальну стіну, автор прагнув відобразити складну діяльність людей, невидимі взаємодії і найдрібніші коливання, можливість змінити навколишню дійсність.

Ідеальний матеріал для створення подібного шедевра — алюмінієвий композит ECOBOND Color. Приваблива поверхня, розмаїття відтінків і легка обробка дають можливість реалізовувати будь-які дизайнерські концепти і створювати вироби складних форм. При цьому панелі ECOBOND відрізняються чудовою міцністю і надійністю, можуть експлуатуватися зовні приміщень тривалий час.