Дзеркальна розкіш

02.09.2019
Кейси Листові пластики
Прочитали: 1957
Дзеркальна розкіш

Оформити презентацію нової лінійки світового бренду — складне і цікаве завдання. Студія декору Comilfo Decor чудово з ним впоралася, створила прекрасний концепт і втілила його в життя. А на допомогу прийшли першокласні матеріали від АВЕРС — плівки Oracal, спінений ПВХ і полістирол із дзеркальною поверхнею.

Про замовника

Ювелірний дім Pandora був створений у Данії близько 40 років тому. Відтоді бренд набув світову популярність і не залишає байдужими величезну кількість користувачів. В кінці минулого року відбувся глобальний запуск лінійки REFLEXIONS, а цього року презентацію побачили й українські замовники.

Проект

Концепція REFLEXIONS відбиває гру слів. В англійській мові це слово водночас означає філософствування, занурення в себе, роздуми, дзеркальність. Тільки в дзеркалі ти можеш побачити себе, зрозуміти хто ти є, і ким можеш бути — така ідея повинна була лягти в основу оформлення приміщення для презентації.

Найкращим рішенням для передачі загального настрою стало використання декількох варіантів дзеркальних поверхонь.

Для заходу створили щось на зразок лабіринту, в якому використовувалися поверхні, обклеєні дзеркальною плівкою, а на рівні очей помістили панелі із дзеркального полістиролу. На стіни цього своєрідного дзеркального коридору за допомогою плівки Oracal нанесли зображення і написи в дзеркальному відображенні, прочитати які можна було, подивившись в дзеркало.

Дзеркальний полістирол Octoplan

Чудове рішення для створення дзеркальних поверхонь в місцях скупчення людей, завдяки ударостійкості. Прекрасний матеріал для виготовлення рекламних конструкцій, дизайну інтер'єру та інших застосувань. Добре піддається різним видам обробки. Серед його численних переваг екологічність, мала вага, стійкість до хімікатів і вологи, пожежна безпека.

Oracal

Бренд «Oracal» знають усі рекламісти. У лінійці представлена ​​величезне розмаїття самоклейних плівок і є рішення практично для будь-яких рекламних завдань як всередині, так і зовні приміщення.

Результат

Завдяки поєднанню дзеркальних поверхонь, вдалося отримати дивовижну вхідну зону, в кінці якої знаходився подіум, призначений безпосередньо для презентації, інтерв'ю та фотосесій. Додаткова гра світла, використання фіолетових відтінків, що переливаються і відбиваються поверхні, — все це виглядало неймовірно дорого і стильно. При цьому оптимальний підбір матеріалів дозволив і вписатися в бюджет.

Коментар

Журавель Владислав, керівник виробництва, студія декору Comilfo Decor

«Кожна наша робота — унікальна і розроблена під один конкретний захід. Ми передбачаємо кінцевий результат, замовникам це завжди подобається і в даний момент ми спрацювали ідеально. Ми зробили все, щоб відвідувачі заходу відчули внесок організатора в атмосферу івенту і отримали ефект «wow», і, як наслідок, замовник був у захваті. Ми шукали оптимальні матеріали, щоб підкреслити преміальність бренду, при цьому не виходячи за рамки бюджету. І нам це гарно вдалося.

Важливу роль у виготовленні декорацій грає постачальник матеріалів, а закріплений за нами менеджер АВЕРС вже знає нашу специфіку роботи і пропонує кращі варіанти рішень завдань як за якістю, так і за ціною»

Студія декору Comilfo Decor

Comilfo Decor — одна з найкращих компаній в Україні, що спеціалізуються на декоруванні заходів різного масштабу. Команда досвідчених професіоналів вирішує складні завдання, розробляє креативний концепт і втілює його в життя.

https://www.facebook.com/Comilfodecor/

https://www.instagram.com/comilfodecor/?hl=ru

АВЕРС

Український лідер в області матеріалів для реклами і дизайну пропонує величезне розмаїття рішень для різних завдань. Ви завжди можете отримати професійну консультацію, підібрати оптимальний матеріал і замовити його обробку, звернувшись в чат або за телефонами.

Київ (044) 500 3025

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Дніпро (056) 766 0649

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754

Товари зі статті
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 4 мм
лист
-
+
324,82 ₴/м2
Сума: 1 208,66 ₴
Sale
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 8 мм
лист
-
+
2 393,35 ₴/м2
559,58 ₴/м2
Сума: 2 082,20 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 3 мм
лист
-
+
244,01 ₴/м2
Сума: 907,96 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
771,84 ₴/м2
Сума: 2 872,02 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 2 мм
лист
-
+
170,45 ₴/м2
Сума: 1 065,74 ₴