Дзеркальні картини

11.12.2020
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2055
Дзеркальні картини

Архітектурна студія 2nf + оригінальним чином підійшла до оформлення приватної квартири у Токіо. За допомогою цікавого дизайнерського рішення вдалося максимально використати переваги апартаментів: панорамний вид на місто, що дозволяє спостерігати за тонкими переходами світла й зміною сезонів року.

Автори проекту прагнули підкреслити пейзаж і освітлення, тому основним елементом дизайну став чудовий концептуальний елемент — велике рухоме дзеркало, здатне обертатися на 360°.

Подібне рішення дає можливість управляти інтенсивністю світла в просторі, спостерігати під різними кутами за відображенням міських ландшафтів і далеких пейзажів так, якби це були великі картини посеред салону.

Прекрасною основою для такого концепту стануть алюмінієві композитні панелі ECOBOND DECO MIRROR із чудовою дзеркальною поверхнею. Панелі відрізняються малою вагою, що є надзвичайно важливим для великої підвісної конструкції. Вони є стійкими до механічних впливів, тому абсолютно безпечні для житлових приміщень. Крім того, за такими панелями набагато легше доглядати, ніж за звичайними дзеркалами. Придатність до механічної обробки дає великий простір для творчості і дозволяє виготовляти складні вироби найхимерніших форм.