Яскравий ребрендинг

11.12.2020
Кейси Листові пластики
Прочитали: 2067
Яскравий ребрендинг

Найбільша пивоварна компанія Австралії Coopers Brewery провела ребрендинг із залученням яскравої рекламної кампанії. Так популярний напій Session Ale перетворився на Pacific Ale. Нова назва, на думку маркетологів, точніше відображає освіжаючий тропічний смак крафтового пива.

Основна ідея реклами — передати образ й атмосферу життя на тихоокеанському узбережжі Австралії. Фішкою кампанії стали оригінальні об’ємні білборди, об'єднані креативною платформою «Краще після ...», які позиціонують Pacific Ale як ідеальний напій після тривалого дня, проведеного на узбережжі, та занять серфінгом.

У фотосесіях для білбордів взяли участь знамениті серфери австралійського узбережжя. Тривимірні конструкції пивних банок роблять білборди ще більш помітними.

Бажаєте урізноманітнити рекламну кампанію з використанням білбордів? Обирайте об'ємні рішення. А ідеальним матеріалом для цього стане спінений ПВХ КОМАPRINT від німецького бренду Kommerling.

Спінений ПВХ КОМАPRINT чудово підходить для прямого друку і обклеювання плівками. Він є надзвичайно легким і пластичним, легко згинається і зручний в обробці. Це прекрасний вибір для різних рекламних конструкцій, інтер'єрного дизайну та виставок!