Дзеркальний акрил POLYCRYL в облаштуванні театрально-хореографічної студії ГО «WeCan» для дітей з особливими потребами

26.04.2023
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 617
Дзеркальний акрил POLYCRYL в облаштуванні театрально-хореографічної студії ГО «WeCan» для дітей з особливими потребами

Громадська організація «WeCan» відкрила Центр соціальної адаптації та інтеграції для дітей та молоді з особливими потребами. ГО опікується дітьми та молоддю з інвалідністю, здебільшого ментальною. 

Основною направленістю Центру є адаптація дітей та підлітків, здобуття ними певних навичок, що мають допомогти у подальшому працевлаштуванні, та їхня підготовка до самостійного життя в соціумі. 

На відео – театрально-хореографічний клас, облаштований всім необхідним (на фото – дзеркальна стіна з акрилу). Творче самовираження допомагає дітям та підліткам відчути себе впевненими та красивими, а публічні виступи перед батьками та гостями – наповненими та затребуваними. Організація існує' виключно на благодійні пожертви, а засновниками ГО «WeCan» є батьки діток з особливостями. 

Організація «WeCan» має далекосяжні та амбітні плани на майбутнє. Слідом за відкриттям театрально-хореографічної студії вже восени планують відкриття творчої майстерні, центру раннього розвитку для дошкільнят і простору соціально-побутового орієнтування, там де молоді люди могли б готуватись до майбутнього самостійного життя. Наприклад, в майстернях дітей та підлітків навчатимуть створювати всілякі вироби з орієнтацією на конкурентоспроможність, щоб надалі левову частину коштів від продажів спрямовувати на особисті потреби вихованців. Це дозволить людям та їхнім сімʼям відчувати більшу впевненість у майбутньому. 

Дізнатись більше про потреби фонду та допомогти можна на сайті організації. 

Товари зі статті
Срібло дзеркальне, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
2 357,33 ₴/м2
Сума: 14 739,21 ₴