Металізовані панелі в оздобленні оновленого офісу архітектурної студії Coffey Architects

25.04.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 600
Металізовані панелі в оздобленні оновленого офісу архітектурної студії Coffey Architects

Архітектурна студія Coffey Architects оновила офіс у центрі Лондона та додала спеціальний вхід, який дозволяє велосипедистам під'їжджати прямо до робочого місця. 

Студія переобладнала вестибюль та три верхні поверхи 12-поверхової будівлі. На рівні землі було додано в'їзд для велосипедистів та 133 місця для зберігання велосипедів. Вхід прикрашений тематичною неоновою графікою.

Головний вхід з іншого боку будівлі також було оновлено Coffey Architects: у вестибюлі, де з'єднуються два входи, було встановлено павільйон, облицьований дубом. У ході реконструкції та ремонту Coffey Architects прагнули зберегти та повторно використовувати наявні матеріали, включаючи підлогу, повітропроводи та туалети, при цьому 99 відсотків усіх відходів проєкту було перероблено.

Колони, що обрамляють будинок із зовнішнього боку, облицьовані металізованими панелями. Ми рекомендуємо використовувати алюмінієво-композитні панелі для подібних завдань. Композит чудово піддається вальцюванню під будь-який діаметр, а панелі зі збільшеною шириною дозволяють облицьовувати масштабні об'єкти.

Головний вхід вінчає назва центру, що світиться, врізане у фриз. Всі світлові елементи можна виготовити з молочного акрилу для світлодіодного підсвічування, а популярним матеріалом для фризу знову є алюмінієвий композит. У цій статті можна побачити на реальному прикладі проєкт нашого постійного клієнта, де композит використовувався для суцільної обробки спортивного комплексу, а світлові елементи виконані за таким же принципом.

Стійка рецепції та стельові панелі зі стрічковим підсвічуванням також виконані з металізованих панелей.