Дзеркальний спортивний комплекс

15.05.2024
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 5
Дзеркальний спортивний комплекс

Дзеркальний спортивний комплекс – проєкт архітектурної студії MAD для китайського міста Шицзячжуан. 

Спортивний комплекс включатиме тренажерну залу, тенісні корти, а також комерційні приміщення. Будівлю розмістять у Центральному міському парку, а дзеркальний фасад за задумом архітекторів відбиватиме навколишні ландшафти та дозволить споруді органічно влитися в контекст природи.  

В оригінальному проєкті автори планують огорнути будівлю напівпрозорим мембранним матеріалом ETFE з металевим покриттям. Аналогом мембранному матеріалу частково може бути алюмінієвий композит. Він теж відносно легкий, різниця по вазі буде мінімальної, придатний до вальцювання (це робить можливим створення касет з увігнутими хвилеподібними формами), добре переносить сезонні перепади температури. 

Інтерʼєр планують зробити у теплих насичених помаранчевих відтінках, щоб відтворити ефект вечірнього лагідного сонця. Прозорі барʼєри уздовж відкритої частини центру також роблять помаранчевого кольору. Вітражна плівка ідеально підійде для тонування скляних перегородок. Стелі у спортивному залі також мають бути оздоблені панелями з металізованим покриттям. 

Під дахом на верхньому поверсі будуть вікна від підлоги до стелі, через які відвідувачам тренажерного залу відкриватиметься вид на парк навколо легкоатлетичного центру.