ECOBOND для в'їзної стели в с. Первозванівка

13.10.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1864
ECOBOND для в'їзної стели в с. Первозванівка

Наш полтавський клієнт, компанія «Ярмарок реклами», реалізувала цікавий проект, який виходить за межі рекламної галузі. Стела на в'їзді в село Первозванівка стала цікавою місцевою пам'яткою.

Про проект

Село Первозванівка розташоване у Полтавській області і належить Скороходівській ОТГ. Тут знаходиться найбільший в Україні пам'ятник футбольному м'ячу: його діаметр 1,5 метри і вага 16 тонн. Стела на в'їзді в населений пункт стала ще одним подарунком жителям від місцевого мецената Порохні Олексія Івановича.

Особливості проекту

Компанія «Ярмарок реклами» займалася створенням стели на всіх етапах: від розробки дизайну і до остаточного встановлення. Футбольний м'яч на стелі нагадує про великий пам'ятник і досить потужну футбольну команду, колоски — про те, що це аграрний край.

Для обшивки стели заввишки близько 3 м вибрали алюмінієвий композит ECOBOND у синьому, жовтому і білому кольорі. Саме цей матеріал відповідав вимогам до міцності, довговічності і простоти обробки. Його важлива перевага — вандалостійкість і ремонтопридатність (у разі поломки можна замінити окремий фрагмент). Комбінація шестикутників із білого композиту і чорного глянцевого акрилу в футбольному м'ячі створює об'ємний ефект. Також акрил використовувався для оздоблення серця і цифр на передній частині стели. Напис виконаний із ПВХ-букв.

Для нанесення напису і зображень застосовувалася жовта і біла самоклейна плівка ORACAL 641. Однак для збереження привабливості всієї конструкції ми рекомендуємо серію ORACAL 751, спеціально призначену для тривалого зовнішнього застосування.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — високотехнологічний матеріал, який відрізняється міцністю і довговічністю. Його поверхня не втрачає привабливість у зовнішніх умовах, тому АКП стануть відмінним рішенням для обшивки МАФів, комерційних і промислових будівель, виготовлення стел та інших рекламних конструкцій.

Результат

Замовник залишився дуже задоволений зовнішнім виглядом стели, вона викликає інтерес і жителів, і гостей Первозванівки. Високоякісні АКП — гарантія збереження привабливості протягом тривалого часу.

Коментар

Євген Скубеник, «ЯРМАРОК РЕКЛАМИ»:

«Нам подобається працювати з композитом ECOBOND, оскільки це дуже якісний матеріал. Він допускає кілька циклів згинання/розгинання, в той час як конкурентні продукти можуть практично відразу поламатися».

«Ярмарок реклами»

Компанія «Ярмарок реклами» працює в полтавському регіоні з 2015 року. Основна спеціалізація підприємства — зовнішня реклама. Професійний штат і цех із власним обладнанням дають можливість реалізовувати замовлення різної складності.

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер в галузі матеріалів для реклами, дизайну і будівництва. На складі завжди присутній великий вибір панелей ECOBOND різних кольорів і фактур. Також у асортименті акрил, самоклейні плівки і листові пластики від провідних світових брендів.

Товари зі статті
Яскраво-жовтий глянцевий Oracal 641 019, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Білий матовий Oracal 751С 010, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 083,29 ₴/м2
Сума: 8 260,09 ₴
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 083,29 ₴/м2
Сума: 8 260,09 ₴