Екстер’єр із АКП: гарно й надійно

23.12.2019
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 59
Екстер’єр із АКП: гарно й надійно

Зовнішній дизайн комерційного приміщення суттєво впливає на успіх розташованих у ньому закладів. Він додає унікальну індивідуальність і характер. Сучасні матеріали є дуже функціональними й водночас дозволяють архітекторам втілювати у життя неймовірно естетичні проекти. Яскравий приклад - дизайнерські серії АКП Ecobond.

Про проект

До рекламної агенції «ENERGY» (Ужгород) звернувся приватний замовник, якому потрібно було облицювати три невеликі одноповерхові будівлі, в яких у подальшому розташуються магазини, салони краси й інші заклади. Дизайн передбачав оздоблення у коричневих тонах із імітацією природного мармуру.

Особливості

Окрім вимог естетичності до облицювання будівель висувається ще ряд важливих вимог: довговічність, захист від вітру, сонця, інших атмосферних впливів і корозії. Фасадна система відіграє величезну роль у підвищенні енергоефективності, зниженні рівня шуму.

Водночас справжні кам'яні матеріали є доволі важкими і вимагають багато попередньої підготовки. Алюмінієвий композит із ефектом каменю став чудовою альтернативою, оскільки має прекрасні інженерні якості, є легким й коштує значно менше.

ECOBOND Natural

Алюмінієвий композит ECOBOND - інноваційний технологічний матеріал, що складається із шарів алюмінію та полімеру між ними. Він є досить міцним, може тривалий час використовуватися зовні приміщень, сприяє створенню особливого мікроклімату між облицюванням та стінами будівлі.

Поверхня ECOBOND Natural є гарною імітацією природного каменю, дозволяє створити привабливий дизайн. Облицювальні панелі з такого АКП мало важать й дуже легко встановлюються - для цього можна використовувати різні кріпильні матеріали - клеї, гвинти, заклепки або болти й майстру не потрібна суттєва професійна підготовка.

Результат

Завдяки ECOBOND Natural, рекламній агенції «ENERGY» вдалося створити елегантні фасади, що гарно виглядають та чудово вписуються у навколишнє середовище. Така споруда, безперечно, сподобається як відвідувачам, так і тим, хто працюватиме в орендованих приміщеннях. Термін експлуатації облицювання 10-15 років, за потреби можна замінити окрему панель, не пошкоджуючи фасад у цілому.

Коментар

Іван Кривка, Рекламна агенція «ENERGY»

«В даному випадку наш замовник самостійно обрав матеріал для оздоблення своїх будівель й звернувся до нас за обробкою. Але ми давно і часто працюємо з композитом ECOBOND й впевнені, що він пропонує прекрасне співвідношення ціни та якості».

Рекламна агенція «ENERGY»

Рекламна агенція «ENERGY» існує на українському ринку вже більше 10 років. Основна спеціалізація підприємства - створення рекламних конструкцій та вентильованих фасадів. Також в компанії можна замовити сувенірну продукцію та оперативну поліграфію.

https://www.facebook.com/pg/energy.ra.ua

Компанія АВЕРС

Компанія АВЕРС є ексклюзивним представником Ecobond в Україні. До уваги споживачів пропонується чудовий асортимент алюмінієвих композитних панелей від світового лідера із різними властивостями та оформленням. Менеджери з радістю допоможуть підібрати оптимальне рішення. Звертайтеся у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90