Фасад із оранжереєю

17.09.2020
Кейси Листові пластики
Прочитали: 2013
Фасад із оранжереєю

Архітектурна студія Part Office оновила офісну будівлю компанії Cactus Store (Санта-Моніка, США), що спеціалізується на продажу рослин.

До основної будівлі, побудованої в індустріальному стилі, додали тепличну прибудову для колекції кактусів і сукулентів. Панелі з полікарбонату дозволили створити потрібний мікроклімат і одночасно продемонструвати перехожим і відвідувачам зелену виставку.

Прибудова-оранжерея, площею 99 м2, проходить уздовж усього фасаду. Для зручності проходу відвідувачів були залишені відкриті точки доступу. Розсувні двері з полікарбонату можуть відкриватися і закриватися у різні боки, створюючи різноманітні комбінації поєднаних або розділених просторів. Також із прозорого полікарбонату виконаний дах над рослинами.

Хочете облагородити фасад будівлі або присадибну ділянку? Ідеальним вибором стане прозорий стільниковий полікарбонат POLICAM, товщиною 16 мм прозорий стільниковий полікарбонат. Це чудове рішення для теплиць, спортивних споруд, зупинок транспорту і різноманітних навісів. Висока ударна міцність, прозорість і стійкість до атмосферних умов обумовлюють популярність цього матеріалу в багатьох галузях.