Фермерський коворкінг

09.02.2021
Застосування матеріалів Кейси Листові пластики
Прочитали: 2142
Фермерський коворкінг

Японська архітектурна компанія UENOA розробила незвичайну тимчасову споруду GREEN BASE, яка розташована на ділянці сільськогосподарських угідь у місті Індзай. Будівля служить для спілкування і колаборації місцевих фермерів.

Перед архітекторами стояло завдання спроектувати технічно просту і недорогу в будівництві конструкцію. Прозорий пластик став оптимальним рішенням для облицювання стін. Він є легким і функціональним. Крім того, будівля з прозорими стінами і дахом чудово вписується в сільськогосподарський ландшафт.

Перехід у онлайн-режим стосується навіть аграрної секції, тому GREEN BASE виконує функцію своєрідного фермерського коворкінгу, який одночасно є і офісом для віддаленої роботи на природі, і майданчиком для проведення концертів, і відкритою кухнею для приготування їжі з овочів, зібраних із навколишніх полів.

Ідеальне рішення для тимчасових прозорих конструкцій - легкий і надійний полікарбонат. Це надзвичайно міцний пластик із високою прозорістю. Полікарбонат поглинає звук, сприяє збереженню тепла, добре піддається механічній обробці. Крім того, матеріал не боїться негативних атмосферних чинників і відрізняється чудовою ударостойкістю.

 

1111