Філософська інсталяція

30.03.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2212
Філософська інсталяція

Французький художник JR минулого тижня представив вражаючий твір мистецтва у флорентійському Палаццо Строцці. La ferita ( «Рана») змінює зовнішній вигляд фасаду ренесансного палаццо. Чорно-білий фотоколаж із елементами реального інтер'єру і вигаданих сюжетів покликаний привернути увагу до доступності культури в епоху COVID-19.

Масивна інсталяція висотою 28 м і шириною 33 м побудована в 30 см від фасаду і виконана з алюмінієвих композитних панелей у поєднанні з природними матеріалами. Це своєрідна ілюзія, яка імітує величезну тріщину на фасаді будівлі епохи Відродження.

Із різних точок глядач бачить культові твори мистецтва, розміщені всередині будівлі, а також величну колонаду внутрішнього двору, виставковий зал і бібліотеку.

JR пропонує поміркувати про доступність культурних об'єктів під час пандемії. Палаццо Строцці стає сценою для символічної, але болючої рани, нанесеної всім культурним установам як в Італії, так і за кордоном — музеї, бібліотеки, кінотеатри та театри змушені або обмежувати доступ публіки, або повністю закриватися

Бажаєте створити свій об'ємний шедевр? Рекомендація AVERS — алюмінієвий композит Ecobond. Легка обробка, погодна стійкість, мала вагу і привабливий зовнішній вигляд — прекрасне поєднання для художніх інсталяцій. Якщо ж потрібно декорувати фасад без додаткових конструкцій, самоклейні плівки ORAJET 3954 чудово впораються з таким завданням. Їх можна наносити безпосередньо на цеглу або бетон — і прекрасна адгезія до найскладніших поверхонь гарантована!