Флуоресцентні акценти в рекламі

27.11.2020
Корисна інформація Плівки плоттерні
Прочитали: 174
Флуоресцентні акценти в рекламі

Яскраві неонові кольори надають будь-якому дизайну хвилювання і енергію. Вони є дуже популярними серед рекламістів, оскільки дозволяють привернути увагу глядача, викликати певний настрій. Флуоресцентна вінілова плівка — чудовий, простий і дуже доступний спосіб досягти ефекту незвичайного світіння. Простими словами, флуоресцентні кольори відрізняються тим, що випромінюють світло і видаються набагато яскравішими і сміливішими.

Де їх взяти

Отримати яскраві флуоресцентні кольори під час друку надзвичайно складно, а в звичайній моделі CMYK практично неможливо. Для їх створення потрібні спеціальні фарби або чорнила. Простіший і бюджетніший спосіб — флуоресцентна плівка для реклами, наприклад, ORACAL 6510. Це чудове рішення для найрізноманітнішої реклами, включаючи транспортні засоби і різні вивіски. Матеріал добре підходить для плотерного різання і трафаретного друку, витримує складні умови зовнішньої експлуатації і зберігає привабливість до 2 років.

Застосування і переваги флуоресцентних кольорів

Досить великий ринок для флуоресцентних фарб — захисні пристосування, дорожні конуси і знаки, одяг комунальників, будівельників, прикордонників і багатьох інших спеціальностей, для яких велике значення має підвищена видимість. Оскільки природне світло на світанку, у вечірні сутінки і при похмурому небі містить більше коротких, блакитних хвиль, флуоресцентні кольори здаються навіть більш видимими для людського ока. Ось чому флуоресцентні дорожні знаки є найбільш ефективними у несприятливих денних умовах водіння.

Для власників бізнесу яскраві вивіски, банери і різноманітні рекламні конструкції — прекрасна можливість виділитися. Цей рекламний інструмент не старіє протягом десятиліть. Флуоресцентна реклама пропонує ряд переваг:

  •  

Прекрасна видимість.

  • Вивіски з флуоресцентом — це яскраве, привабливе доповнення до будь-якого бізнес-фронту, яке буде мати велике значення для помітності. Оскільки очі природним чином тягнуться до кольору і світла в темряві, така реклама миттєво збільшить кількість людей, які звернуть на неї увагу, навіть якщо вулиця заповнена конкурентними вивісками. Яскраві вивіски також є надзвичайно корисними для власників малого бізнесу, які намагаються оголосити про своє відкриття.
  •  

Свобода дизайну.

  • Яскраво-кислотні плівки дають дизайнерам великий простір для експериментів.
  •  

Нічна функціональність.

  • Флуоресцентні кольори виглядають яскраво днем ​​і водночас їх добре видно вночі навіть без додаткового підсвічування. Використання такого рішення дає можливість заощадити на електроенергії і обслуговуванні. Крім того, такі вивіски є абсолютно безпечними, не залежать від стрибків напруги і відключень.
  •  

Тривалий термін служби.

  • Правильні матеріали служать досить тривалий час і не вимагають спеціального догляду, на відміну від реклами з підсвічуванням.
  •  

Просте виготовлення та встановлення.

 • Флуоресцентні плівки швидко наносяться і знімаються, створити будь-яку рекламну конструкцію не викликає складнощів.

Таким чином, флуоресцентні плівки допомагають істотно підвищити ефективність рекламних конструкцій, зробити їх більш видимими і привабливими у будь-який час доби. Компанія AVERS пропонує безліч яскравих і незвичайних рішень для яскравої реклами. Звертайтеся у чат або за телефонами за консультацією та знайомством зі зразками.