Флуоресцентні акценти в рекламі

27.11.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2329
Флуоресцентні акценти в рекламі

Яскраві неонові кольори надають будь-якому дизайну хвилювання і енергію. Вони є дуже популярними серед рекламістів, оскільки дозволяють привернути увагу глядача, викликати певний настрій. Флуоресцентна вінілова плівка — чудовий, простий і дуже доступний спосіб досягти ефекту незвичайного світіння. Простими словами, флуоресцентні кольори відрізняються тим, що випромінюють світло і видаються набагато яскравішими і сміливішими.

Де їх взяти

Отримати яскраві флуоресцентні кольори під час друку надзвичайно складно, а в звичайній моделі CMYK практично неможливо. Для їх створення потрібні спеціальні фарби або чорнила. Простіший і бюджетніший спосіб — флуоресцентна плівка для реклами, наприклад, ORACAL 6510. Це чудове рішення для найрізноманітнішої реклами, включаючи транспортні засоби і різні вивіски. Матеріал добре підходить для плотерного різання і трафаретного друку, витримує складні умови зовнішньої експлуатації і зберігає привабливість до 2 років.

Застосування і переваги флуоресцентних кольорів

Досить великий ринок для флуоресцентних фарб — захисні пристосування, дорожні конуси і знаки, одяг комунальників, будівельників, прикордонників і багатьох інших спеціальностей, для яких велике значення має підвищена видимість. Оскільки природне світло на світанку, у вечірні сутінки і при похмурому небі містить більше коротких, блакитних хвиль, флуоресцентні кольори здаються навіть більш видимими для людського ока. Ось чому флуоресцентні дорожні знаки є найбільш ефективними у несприятливих денних умовах водіння.

Для власників бізнесу яскраві вивіски, банери і різноманітні рекламні конструкції — прекрасна можливість виділитися. Цей рекламний інструмент не старіє протягом десятиліть. Флуоресцентна реклама пропонує ряд переваг:

 

Прекрасна видимість.

   • Вивіски з флуоресцентом — це яскраве, привабливе доповнення до будь-якого бізнес-фронту, яке буде мати велике значення для помітності. Оскільки очі природним чином тягнуться до кольору і світла в темряві, така реклама миттєво збільшить кількість людей, які звернуть на неї увагу, навіть якщо вулиця заповнена конкурентними вивісками. Яскраві вивіски також є надзвичайно корисними для власників малого бізнесу, які намагаються оголосити про своє відкриття.

 

Свобода дизайну.

   • Яскраво-кислотні плівки дають дизайнерам великий простір для експериментів.

 

Нічна функціональність.

   • Флуоресцентні кольори виглядають яскраво днем ​​і водночас їх добре видно вночі навіть без додаткового підсвічування. Використання такого рішення дає можливість заощадити на електроенергії і обслуговуванні. Крім того, такі вивіски є абсолютно безпечними, не залежать від стрибків напруги і відключень.

 

Тривалий термін служби.

   • Правильні матеріали служать досить тривалий час і не вимагають спеціального догляду, на відміну від реклами з підсвічуванням.

 

Просте виготовлення та встановлення.

 • Флуоресцентні плівки швидко наносяться і знімаються, створити будь-яку рекламну конструкцію не викликає складнощів.

Таким чином, флуоресцентні плівки допомагають істотно підвищити ефективність рекламних конструкцій, зробити їх більш видимими і привабливими у будь-який час доби. Компанія AVERS пропонує безліч яскравих і незвичайних рішень для яскравої реклами. Звертайтеся у чат або за телефонами за консультацією та знайомством зі зразками.

Товари зі статті
Sale
Жовтий Oracal 6510 29, флуоресцентна самоклеюча плівка
рулон
-
+
545,26 ₴/м2
512,54 ₴/м2
Сума: 25 627,00 ₴
Sale
Помаранчевий Oracal 6510 37, флуоресцентна самоклеюча плівка
рулон
-
+
545,26 ₴/м2
512,54 ₴/м2
Сума: 25 627,00 ₴
Червоно-помаранчевий Oracal 6510 38, флуоресцентна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Sale
Червоний Oracal 6510 39, флуоресцентна самоклеюча плівка
рулон
-
+
545,26 ₴/м2
512,54 ₴/м2
Сума: 25 627,00 ₴
Малиновий Oracal 6510 46, флуоресцентна самоклеюча плівка
рулон
-
+
545,26 ₴/м2
Сума: 27 263,00 ₴
Зелений Oracal 6510 69, флуоресцентна самоклеюча плівка
рулон
-
+
545,26 ₴/м2
Сума: 27 263,00 ₴