Футуристична маска для обличчя

12.01.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Листові пластики
Прочитали: 2268
Футуристична маска для обличчя

Команда підприємців, дизайнерів і фахівців із індивідуальних захисних засобів представила на kickstarter унікальний концепт. Захисна модульна маска BLANC — це одночасно стильний гігієнічний аксесуар, технічний гаджет, засіб захисту конфіденційності.

Маска BLANC покриває очі, ніс і рот. Фільтри HEPA, схвалені FDA, захищають користувачів від 99% частинок, включаючи пил, тумани і аерозолі. Ці фільтри добре вписуються в рамку маски з вбудованою візуальної колірною шкалою, що вказує, коли пора їх міняти.

BLANC також має змінні передні панелі, які можна персоналізувати за допомогою безлічі різних варіантів дизайну. Панелі змінюються і налаштовуються протягом декількох секунд, акуратно фіксуючись магнітами, утопленими в раму маски.

Крім того, маска може підлаштовуватися під індивідуальні анатомічні особливості обличчя і голови і виконувати додаткові функції.

Оптимальне рішення для створення футуристичних гаджетів — ударостійкий полістирол HIPS OCTOPLAN, товщиною 1-3 мм, з чорною глянцевою поверхнею. Цей матеріал не боїться відколів і тріщин, морозів і перепадів температур, добре піддається термоформуванню і склеюванню.

Прекрасні хімічні і фізичні властивості роблять полістирол вельми популярним вибором у найрізноманітніших галузях, включаючи виготовлення реклами, сувенірів, іграшок, виставкове та меблеве виробництво тощо.