Гігантський градусник та годинник з АКП ECOBOND

24.05.2022
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 1493
Гігантський градусник та годинник з АКП ECOBOND

Наш постійний партнер із Харкова, приватний підприємець Геннадій Білоус, реалізував дуже цікавий проєкт із панелей ECOBOND. Величезний 13-поверховий градусник, розташований на в'їзді до Харкова, став популярною місцевою пам'яткою.

Особливості проєкту

Градусник розташований на 16-ти поверховому будинку, неподалік від в'їзду в місто з боку селища Рогань. Замовником проєкту була міська влада. На стіну будівлі нанесений мурал, зверху якого збиралися касети з АКП ECOBOND у відтінку графіт. Всередину касет вставлені світлодіоди. Кількість підсвічених поділів відповідає поточній температурі.
Над градусником розташований величезний годинник, також виконаний з композиту ECOBOND.
Різання матеріалу на готові деталі здійснювалася на обладнанні AVERS.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — оптимальне рішення для великих рекламних конструкцій. Панелі легко монтуються та не вимагають складного догляду. Придатність до різних видів обробки — різання, фрезерування, вальцювання, багаторазового згинання, — а також великий вибір кольорів та фактур дозволяють виготовляти найрізноманітніші вироби.

Результат

Градусник та годинник виглядають дуже ефектно і є помітними здалеку. Міські жителі гідно оцінили новинку.

Коментар

Геннадій Білоус: «Інші матеріали у такому проєкті не практичні, лише композит. Із ним зручно працювати, якщо необхідно, можна відремонтувати потрібний фрагмент. Ми часто працюємо з ECOBOND і завжди впевнені у результаті! Проєкт виглядатиме привабливо не менше 10 років».

Про підрядника

Геннадій Білоус — професіонал у галузі зовнішньої реклами, декоративних виробів та оформлення інтер'єру. Семирічний досвід та інженерні знання дозволяють успішно реалізовувати проєкти будь-якої складності.
+38 (099) 917-33-10

Компанія AVERS — ексклюзивний представник ECOBOND в Україні. Також у портфоліо великий вибір й інших першокласних рішень для архітектури, реклами та дизайну від провідних світових виробників. Менеджери радо допоможуть зробити оптимальний вибір для конкретного проєкту. Звертайтеся у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Графіт ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
910,74 ₴/м2
Сума: 8 333,27 ₴
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴