Імітація кранів із полістиролу для реклами банку

30.11.2021
Креатив Листові пластики
Час читання 5 хв
Прочитали: 1847
Імітація кранів із полістиролу для реклами банку

Лондонський банк Santander оригінальним чином привернув увагу до можливості власників поточних рахунків отримувати кешбек на оплати комунальних послуг (рахунків за газ, електрику та воду).

Креативники з Engine Creative встановили у Лондоні та Манчестері величезні рекламні щити, які «розливають» монети з об'ємних червоних кранів. Гігантський червоний кран гарантує миттєву увагу та закріплює ідею в пам'яті людей, вважає Джо Мур, креативний директор Engine.

Ну а виготовити такий кран можна з ударостійкого полістиролу - він чудово формується, легко клеїться, просто монтується. Важливо пам'ятати, що така реклама є недовговічною, оскільки полістирол руйнується під впливом УФ. Втім, у нашому арсеналі знайдеться рішення для довгострокових об'ємних проектів — звертайтесь до менеджерів за детальною консультацією.

Згідно з дослідженням Dentsu, більше половини дорослого населення Великобританії не помічає фінансової реклами і лише 4% розглядають можливість змінити оператора послуг. При цьому недавнє економетричне моделювання, проведене Data2Decisions, показало, що зовнішня реклама — один із трьох найефективніших каналів підвищення рентабельності інвестицій разом із телебаченням і кінотеатром. Тому фінансові структури у Британії активно використовують зовнішню рекламу, застосовуючи при цьому нетрадиційні підходи.

Товари зі статті
Червоний 173 OCTOPLAN полістирол листовий, 2 мм
лист
-
+
594,65 ₴/м2
Сума: 3 627,37 ₴