Інструмент для професіоналів — ножі OLFA

20.03.2020
Корисна інформація Інструменти, клей, скотчі
Прочитали: 2245
Інструмент для професіоналів — ножі OLFA

Ніж — один із найстаріших інструментів, відомих людині. Незважаючи на тисячі років технологічного розвитку, гарний клинок залишається одним із найбільш універсальних предметів. Однак стандартний сталевий кишеньковий ніж — прекрасний для повсякденного носіння — не завжди найкращий інструмент для професійного використання. Коли справа доходить до точних, прямолінійних розрізів, немає кращого інструменту, ніж хороший професійний ніж. Ідеальний вибір — ножі від світового лідера OLFA.

Переваги ножів OLFA

Компанія OLFA розташована в Японії і вже близько 65 років займається виготовленням різальних інструментів. Вироби OLFA здобули популярність по всьому світу, завдяки численним перевагам:

 

Надійність.

      • Вся продукція випускається в Японії.

 

Висока якість.

      • При виготовленні ножів застосовуються виключно першокласні матеріали та інноваційні технології.

 

Безпека.

  • Міцність, ергономічна продумана конструкція — запорука безпечного використання інструментів.
  • Надгострі леза, які ідеально підходять для точного різання.
  • Чудове розмаїття. В асортименті OLFA можна знайти величезну кількість різних серій для побутового та професійного застосування, а також ножиці і спеціальні килимки для безпечної роботи.

Ножі із сегментними лезами

Сегментні ножі пропонують додаткові переваги в порівнянні з традиційними складними ножами і ножами з фіксованим лезом: вони не вимагають заточування. Найчастіше такі ножі є універсальним і незамінним інструментом, придатним для широкого спектра застосувань.

Прекрасний приклад — OL-180-BLACK із лезом чорного кольору, шириною 9 мм. Універсальний пристрій підходить для різання паперу, картону та деяких плівок. Прекрасно працює в офісах, магазинах і вдома.

OL-CK-2 з шириною леза в 20 мм є вельми популярним серед рибалок, любителів походів і автомобілістів. З його допомогою можна вирізати по дереву, видаляти монтажну піну, розрізати папір, картон, фанеру.

OL-XA-1 оснащений нековзкою рукояткою і прекрасно підійде для різних художніх і творчих робіт із папером і картоном, шкірою та іншими матеріалами. Ще одна перевага — наявність автофіксатора. Ширина леза також 9 мм.

OL-EXL — ширша версія універсального ножа з лезом у 18 мм. Рішення також має автофіксатор. Використовується для різання паперу, картону, плівки, різних настінних покриттів, гуми.

OL-SVR-1/SVR-2 виготовлений з нержавіючої сталі, тому абсолютно не боїться корозії і може використовуватися у вологому середовищі. Ширина леза 9 мм. Виріб застосовується при тонуванні вікон, як в будинках, так і автомобілях, видаленні монтажної піни, приклеюванні шпалер.

Важлива перевага OL-H-1 — більша міцність і велика ширина леза — 25 мм. Ніж із успіхом застосовується будівельниками, оскільки може розрізати гіпсокартон, фанеру, покрівельні матеріали. Гумові накладки підвищують зручність роботи.

OL-NOL-1 (18 мм) може похвалитися стійкістю до ацетону: рукоятка і механізм фіксації виготовлені зі спеціальних матеріалів. Також рішення вельми зручно тримати в руці, завдяки ергономічній формі.

Рукоятка OL-L-5 (18 мм) теж виконана з еластомеру, що не боїться ацетону і кислот. Загострений виступ підвищує універсальність. Крім того, у ножа є сертифікат GS (Geprüfte Sicherheit), що означає відповідність німецьким вимогам із безпеки.

OL-L5-AL — посилена модель, шириною 18 мм, для ремонтних і будівельних робіт, включаючи встановлення гіпсокартонних покриттів, нанесення шпалер, електротехнічні роботи з кабелем.

OL-XH-1 не боїться кислот, мастил і розчинників. Ручка підвищеної міцності виготовлена ​​з композитних матеріалів. Також у ножі передбачений храповий механізм фіксації, а лезо шириною 25 мм, дає можливість обробляти тверді матеріали, включаючи гіпсокартон, лінолеум, гуму.

Ножі з круговим лезом

Крім ножів зі знімними лезами, в асортименті японського виробника можна знайти і товари з круговими лезами. Серед найбільш популярних OL-RTY-4 з лезом 18 мм. Ніж гарно підходить для рукоділля та творчих завдань із тканиною, печворка. З ним дуже зручно створювати тонкі вигнуті розрізи, вирізати дрібні деталі.

OL-RTY-2/G (45 мм) є незамінним у меблевому виробництві, а також при пошитті одягу зі шкіри, щільних тканин, синтепона, поліетилену.

Спеціальні ножі

Любителі рукоділля і творчості по-справжньому вподобають асортимент спеціальних ножів OLFA.

Надтонка модель OLFA AK-1/5B із перовим лезом 6 мм дає можливість дуже зручно вирізати аплікації, працювати з папером, картоном, шкірою та іншими матеріалами.

Циркульний ніж OL-CMP-1 дозволяє створювати круглі вирізи, діаметром 10-150 мм. Крім швейних робіт також використовується при виготовленні рекламних виробів.

Отже, Olfa — відоме ім'я на нішевому ринку універсальних ножів. Леза Olfa відомі своєю гостротою, надійністю, безпекою і довговічністю.

Компанія AVERS пропонує широкий асортимент ножів Olfa, а також інструментів, незамінних для виготовлення реклами, будівельних робіт і творчості. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб дізнатися ціну, купити, отримати детальну інформацію і допомогу у виборі. Доставка здійснюється по всій Україні.

Товари зі статті
Чорний OLFA 180-BLACK ніж із висувним лезом 9 мм
шт
-
+
160,31 ₴
Сума: 160,31 ₴
Sale
OLFA AK-1/5B ніж із перовим лезом, 6 мм
шт
-
+
242,31 ₴
235,04 ₴
Сума: 235,04 ₴
Sale
OLFA AK-4 ніж перовий із профільними лезами, 6 мм, набір 4 штуки
шт
-
+
Sale
OLFA AK-5 ніж перовий із лезами КВ-5 4 мм, набір 30 штук
шт
-
+
403,86 ₴
375,59 ₴
Сума: 375,59 ₴
Sale
OLFA CK-2 ніж господарський із висувним лезом, 20 мм
шт
-
+
328,86 ₴
318,99 ₴
Сума: 318,99 ₴
Sale
OLFA EXL ніж із висувним лезом та автофіксатором, 18 мм
шт
-
+
317,73 ₴
308,20 ₴
Сума: 308,20 ₴
Sale
OLFA H-1 ніж із висувним лезом та гумовими накладками, 25 мм
шт
-
+
337,92 ₴
327,78 ₴
Сума: 327,78 ₴
OLFA L-1 ніж із висувним лезом, ергономічний, 18 мм
шт
-
+
329,68 ₴
Сума: 329,68 ₴
Sale
OLFA NOL-1 ніж із висувним лезом, 18 мм
шт
-
+
433,12 ₴
420,13 ₴
Сума: 420,13 ₴
Sale
OLFA RTY-2/G ніж із круглим лезом, 45 мм
шт
-
+
722,00 ₴
700,34 ₴
Сума: 700,34 ₴
Sale
OLFA RTY-4 ніж із круглим лезом, 18 мм
шт
-
+
403,86 ₴
391,74 ₴
Сума: 391,74 ₴
OLFA S ніж із висувним лезом у металевому корпусі, 9 мм
шт
-
+
OLFA XA-1 ніж із висувним лезом
шт
-
+
230,36 ₴
Сума: 230,36 ₴