Кольоровий акрил POLYCRYL для зарядної станції Blackout

13.03.2023
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 1029
Кольоровий акрил POLYCRYL для зарядної станції Blackout

Зарядна станція Blackout українського виробництва. Як виробник електроскутерів RIDE BIKE SHOP в найкоротші часи налаштував виробництво екологічних зарядних станцій. 

Компанія RIDE BIKE SHOP 7 років займається виробництвом та продажем електроскутерів. Наприкінці 2022 року, коли в країні почалися серйозні проблеми з електропостачанням через російську атаку на українську інфраструктуру, керівництво компанії шукало шлях для допомоги українцям і вирішило взяти курс на виготовлення зарядних станцій, оскільки в наявності залишилась велика кількість акумуляторів та зарядних пристроїв. На той момент сильно зросли ціни на зарядні станції китайських виробників, власну станцію назвали Blackout, на той момент вона коштувала майже у два рази дешевше за аналоги. 

Blackout – не єдина зарядна станція українського виробництва, але перша, що була повністю зроблена за власним проєктом та дизайном. Корпус зроблений із заліза товщиною 3 мм, передня панель – зі скловолокна, а кольоровий короб пристрою зроблений з кольорового акрилу POLYCRYL 3 mm. Різні кольори акрилу дали можливість урізноманітнити зовнішній вигляд пристрою та зробити його впізнаваним серед інших. Зручною функцією для компанії виявилась послуга лазерного різання акрилу на потужностях AVERS – купуєш акрил та отримуєш готові для роботи деталі в потрібному розмірі. 

На скільки та для чого вистачає однієї повністю зарядженої станції? Ось простий приклад. З мінімальною версією ємністю 1200 Вт/год можна зробити наступне:

  • зарядити мобільний телефон – до 100 разів;
  • зарядити ноутбук – до 25 разів;
  • безперервна робота газового котла або холодильника може тривати до 20 годин;
  • робота телевізора – до 15 годин;
  • підігрівання їжі – до 10 разів. 

Пристрій заряджається від звичайної розетки в домашніх умовах близько 3 годин. А за допомогою спеціального перехідника «виделка-виделка» можна під'єднати зарядну станцію до розетки та світло буде у всій квартирі.

Blackout має такі переваги перед китайськими аналогами:

  • відмінна ремонтопридатність – модульна конструкція дозволяє замінити необхідну деталь в домашніх умовах;
  • самостійно збільшити ємність акумулятора з мінімальної версії ємністю 1200 Вт/год до максимальної – 3600 Вт/год, докупивши акумулятори.

Приємний бонус: власники зарядної станції напередодні теплого весняного сезону можуть купити електроскутер без батареї за нижчою приємною ціною, та використовувати акумулятори на обидва пристрої. 

Детальний відеоогляд станції можна подивитись за посиланням. 

На жаль, більшість українських зарядних станцій зроблена за принципом «швидкоруч» – металевий ящик з будівельного маркету, в який упаковані нутрощі станції. Компанія RIDE BIKE SHOP зробила зручний та естетичний пристрій, безпечний у використанні в домашніх умовах та значно екологічніший за бензинові генератори. 

Керувати пристроєм Blackout можна за допомогою мобільного додатку. 

Товари зі статті
Блакитний S-839, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 402,80 ₴/м2
Сума: 8 771,01 ₴
Жовтий 100.21003, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 402,80 ₴/м2
Сума: 8 771,01 ₴
Зелений 100.24003, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 402,80 ₴/м2
Сума: 8 771,01 ₴
Червоний 100.22002, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 402,80 ₴/м2
Сума: 8 771,01 ₴