Оздоблення фасаду бутику FENDI композитними панелями

14.03.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 756
Оздоблення фасаду бутика FENDI композитними панелями

Один із найбільших магазинів FENDI відкрився в Японії 11 лютого. Palazzo Fendi Omotesando втілили в класичному римському архітектурному дизайні, вторячи штаб-квартирі FENDI у Римі, – арки, високі склепіння та багато світла.

Замість реальних похилих конструкцій, побудованих з травертину, арки Палаццо Фенді Омотесандо декоровані теплим освітленням у вигляді арок, що повторюють форму склепіння. Привертає увагу яскравий контраст зігнутих ліній із рівними площинами фасаду сталевого кольору. Металізовані композитні панелі для оздоблення фасадів теж стали вже майже класикою.

Три поверхи всередині Palazzo Fendi Omotesando – це демонстраційні зали із характерним італійським дизайном. Італійський та римський дух органічно проникають в інтер'єр – стіни та підлоги прикрашені мармуром, схожим на Капрая (острів Тосканського архіпелагу в Італії).

Велика вивіска «FENDI» увінчує квадратну будівлю магазину з металізованих панелей та скла, височіючи над Токіо з його затишною атмосферою та сучасним дизайном. Подібна вивіска – класичне виконання світлової вивіски зі світлорозсіювального акрилу для ЛЕД-освітлення. Саме ця спеціальна серія дає рівномірне розсіювання по всій площині без затемнених кутів. 

Товари зі статті
Молочний LED 100.27100, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 754,64 ₴/м2
Сума: 10 863,85 ₴