Компанія «АВЕР-ТЕХ» взяла участь у благодійній акції фонду "Діти Дітям"

20.10.2021
Час читання 6 хв
Прочитали: 1812
Компанія «АВЕР-ТЕХ» взяла участь у благодійній акції фонду "Діти Дітям"

Благодійна організація "Діти Дітям" допомагає сиротам і тяжкохворим, малозабезпеченим сім'ям з хворими дітьми та школам-інтернатам для дітей з особливостями розвитку. У режимі нон-стоп організатори та куратори фонду залучають до співпраці комерційні організації для допомоги забезпечення дітей всім необхідним для комфортного і повноцінного життя.

У цьому місяці компанія «АВЕР-ТЕХ» приєдналася до числа організацій, які регулярно допомагають фонду. Минулого тижня ми передали дитячому будинку-інтернату для дівчаток у Новій Боровій теплі осінні чоботи, а до спеціальної школи для дітей з ментальними порушеннями та особливостями розвитку в Бердичеві поїхали кросівки для заняття спортом. В бердичівському інтернаті на цей час стаціонарно перебуває 81 дитина, велика частина цих дітей – сироти.

Сьогодні фонд є піклувальником інтернатів, шкіл і окремих сімей в декількох областях України (11 міст) і географія постійно розширюється. Компанія «АВЕР-ТЕХ» планує і далі на регулярній основі допомагати фонду в цій важливій та правильній справі.

Допомогти фонду "Діти Дітям" можуть не тільки комерційні організації, а й приватні особи. Цінним буде будь-яка участь: як матеріальна допомога, так і інформаційна (розкажіть друзям і знайомим, або поділіться цією інформацією в соціальних мережах, а ще фонд завжди в пошуку волонтерів).

Ми встановили в центральному офісі компанії за адресою м. Київ, вул. Пимоненка 13-Ж бокс для збору речей та засобів гігієни для дітей. Збір буде проводиться на регулярній основі серед співробітників компанії, але ми із вдячністю приймемо допомогу від наших партнерів і клієнтів, які відвідують офіс. 

Найактуальніші потреби:

  • одяг всіх сезонів і різних розмірів
  • взуття всіх сезонів, призначень і розмірів (капці, спортивні кеди й кросівки, ін.)
  • спортивний одяг
  • шапки, рукавиці, шарфи
  • постільна білизна, ковдри, пледи, подушки
  • засоби особистої гігієни
  • памперси, одноразові пелюшки

Здійснити допомогу також можна безпосередньо у фонд.

Контакти фонду "Діти Дітям":

м. Київ, вул. Предславинська, д. 34-Б

+380 66 7000 177

web@kids2kids-fund.com 

https://kids2kids-fund.com