АКП ECOBOND для Харківської міської лікарні №17

21.10.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1796
АКП ECOBOND для Харківської міської лікарні №17

До вибору матеріалів для великогабаритних конструкцій необхідно підходити особливо ретельно. Алюмінієвий композит ECOBOND неодноразово проходив всі необхідні перевірки. І наш новий кейс — ще одне підтвердження. Саме його представник підрядника Олександр Павленко використовував для оздоблення вхідної групи і виготовлення об'ємних елементів на торці будівлі Харківської міської лікарні №17.

Про проект

Реконструкція хірургічного відділення Харківської міської лікарні №17 проходила в рамках програми Президента. Здійснювався комплексний ремонт внутрішніх приміщень, утеплення зовнішніх стін, було придбано нове сучасне обладнання, оновився інтер'єр, атмосфера лікарні стала більш затишною і дружньою.

Особливості проекту

На торці будівлі розташований масивний напис «Хірургія» з контражурним підсвічуванням. Висота кожної літери — 1,5 м. Вони виготовлені з алюмінієвого композиту ECOBOND і прикріплені до стіни через спеціальні алюмінієві стойки нержавіючими болтами, забарвленими під колір композиту. Саме цей матеріал відповідав заявленим вимогам міцності і надійності. Крім того, на думку підрядника, він найбільш ефектно виглядає з контражуром.

Також алюмінієвий композит ECOBOND послужив основою для об'ємного світлового напису на фризі, виготовленого з ПВХ і акрилу. Кольорова панель у необхідному відтінку підійшла для цієї мети значно краще, ніж метал, оскільки краще виглядає і більш проста в обробці.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — універсальний матеріал, який успішно застосовується для виготовлення рекламних вивісок, вентильованих фасадів, внутрішнього оздоблення житлових, комерційних і промислових приміщень. Він легко піддається обробці, витримує кілька циклів згинання/розгинання. На складі AVERS завжди присутній великий вибір панелей різних відтінків і фактур.

Результат

Перевірена на безлічі подібних проектів по всьому світу надійність АКП ECOBOND дозволила використовувати його в державному проекті. Сучасна вивіска помітна здалеку і ефектно виглядає.

До речі, деякий час назад ми писали про реконструкцію Маріупольської міської лікарні №1 у рамках президентської програми «Велике будівництво». Для внутрішнього і зовнішнього оздоблення маріупольський партнер AVERS, компанія GARAZD, також активно використовувала АКП ECOBOND.

Коментар

Олександр Павленко:

«Я працюю з композитом ECOBOND із 2003-2004 року і мені дуже подобається його якість. У аналогічних панелях інших виробників, як правило, значно гірше наповнювач серцевини, у ньому трапляється багато «сміття». Плюс приємна ціна і відповідна довжина — 6,1 м: для деяких завдань це є критичним»

Олександр Павленко

Олександр Павленко займається різноманітними проектами, пов'язаними із зовнішньою рекламою, вже близько 18 років. Власне обладнання, технологічні знання і великий досвід роботи дають можливість реалізовувати найсміливіші дизайнерські концепти.

https://www.instagram.com/pavlenko_alexandr_86/

AVERS

Компанія AVERS — ексклюзивний представник бренду ECOBOND в Україні. У нас можна придбати першокласний композит за доступною ціною від виробника, а також інші матеріали для рекламного ринку, будівництва та дизайну.

Товари зі статті
Hit
Червоний RAL3020 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
924,00 ₴/м2
Сума: 6 699,00 ₴