Дзеркальні панелі для оригінального виставкового павільйону

21.10.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1892
Дзеркальні панелі для оригінального виставкового павільйону

Швейцарський павільйон на виставці Dubai Expo покритий гігантським дзеркалом. У чому фішка такого рішення і як його відтворити за допомогою доступних матеріалів — у нашій невеликій статті.

Павільйон «Відбиття» у формі куба спроектувала архітектурна студія OOS з Цюріха. Дзеркальний фасад з воронкоподібним заглибленням, який виходить на велику площу з червоною килимовою доріжкою для відвідувачів, уособлює такі швейцарські цінності, як винахідливість і відкритість, нагадує про красу швейцарського пейзажу і відбиває лейтмотив виставки «поєднання інтелектів, створення майбутнього».

Усередині павільйону на відвідувачів очікує оригінальний атракціон-екскурсія: люди піднімаються до вершини гори стежкою в залитій туманом кімнаті. Після гірських прогулянок відвідувачі спускаються в виставковий зал, присвячений швейцарським інноваціям. Більше простору для заходів знаходиться на даху будівлі.

Відображення вечірнього сонячного світла змушує сяяти червону килимову доріжку. Відвідувачі отримують парасольки від сонця, які створюють грайливі зображення в відбитті фасаду. Червона доріжка з дзеркальним павільйоном на тлі з перших днів виставки стала популярним місцем для селфі.

Якби такий павільйон створювався в Україні, ми б рекомендували використовувати для обшивки фасадів дзеркальні панелі ECOBOND. Ідеально пласка поверхня матеріалу відбиває навколишню дійсність без будь-яких спотворень. АКП не бояться зовнішнього застосування, тривалий час зберігають привабливість, не вимагають складного догляду. Вентильовані фасади з композитом створюють в приміщенні сприятливий мікроклімат, поліпшують енергоефективність будівлі.