Пергола з АКП ECOBOND

23.10.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1966
Пергола з АКП ECOBOND

Нам завжди цікаво писати про незвичайні проекти з використанням алюмінієвого композиту ECOBOND. Цей матеріал часто застосовується для обшивки фасадів і виготовлення рекламних конструкцій. А наш харківський партнер Олександр Павленко, успішно задіяв його в виготовленні перголи для приватного замовника.

Про проект

Пергола — своєрідна зовнішня конструкція, яка найчастіше складається з вертикального каркаса і відкритої решітчастої стелі. Вона призначена для захисту від прямих сонячних променів, при цьому не блокує їх повністю і дозволяє повітрю вільно циркулювати. Правильно спроектована і зорієнтована пергола може відкидати достатньо тіні, щоб зробити приємним проведення часу навіть у спекотний полудень. Перголи можуть встановлюватися як на приватних присадибних ділянках, так і на відкритих майданчиках готелів чи ресторанів.

Особливості проекту

Досить часто для спорудження пергол використовується дерево. Олександр Павленко запропонував клієнтові більш практичне рішення — панелі ECOBOND із дерев'яною фактурою.

На відміну від справжнього дерева композит не боїться морозів і вологи, не розсихається з часом, не втрачає форму і привабливість. Вирізати необхідні елементи з композиту значно простіше, немає необхідності в шпаклівці і додатковій обробці.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — матеріал із двох шарів алюмінію і полімерної серцевини, традиційно використовуваний у оздобленні фасадів, а також виготовленні рекламних конструкцій. Він привабливо виглядає, легко піддається обробці, не боїться перепадів температури і атмосферних опадів.

Результат

Використання АКП ECOBOND дозволило отримати довговічну споруду, яка зовні не відрізняється від дерев'яної, але позбавлена недоліків природного матеріалу.

Коментар

Олександр Павленко:

«Все альтернативи, які можна застосовувати в такому проекті, були не дуже надійними. Тому ми вибрали композит ECOBOND, з яким давно знайомі і в якості якого повністю впевнені».

Олександр Павленко

Олександр Павленко працює на рекламному ринку близько 18 років. Сучасне обладнання, досвід та творчий підхід дозволяють пропонувати клієнтам із різних галузей сервіс найвищого рівня.

https://www.instagram.com/pavlenko_alexandr_86/

AVERS

Компанія AVERS — ексклюзивний дистриб'ютор композиту ECOBOND в Україні. На складі завжди присутній великий асортимент панелей у різних відтінках і фактурах за доступними цінами від виробника. Доставка здійснюється по всій Україні.