Орігамі з експлуатацією зовні

19.10.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1820
Орігамі з експлуатацією зовні

Гігантські скульптури тварин перетворили Швейний квартал Нью-Йорка на барвистий зоопарк. Автор інсталяції Transformations — каліфорнійський художник Херардо Гомес-Мартінес (також відомий як Hacer) — з дитинства захоплюється орігамі. Традиційне мистецтво складання паперу надихає скульптора протягом всієї кар'єри, тому фірмові скульптури виглядають як тварини-орігамі. Вони часто виставляються у громадських місцях серед міських пейзажів.

Проект створений за замовленням The Garment District Alliance. Це некомерційна організація, яка в партнерстві з місцевими власниками будівель і підприємствами працює над підвищенням якості життя і економічної життєздатності знаменитого Швейного кварталу в Нью-Йорку.

Між 36-ю і 39-ю вулицями в центрі Мангеттена можна побачити пурпурного слона, зеленого ведмедика, жовту собаку, двох бірюзових кроликів і двох койотів. Довжина найбільшої перевищує 4 м. Мета проекту — зробити район більш приємним місцем для відвідувачів, співробітників місцевих підприємств і мандрівників.

«Ми знаємо, що ці величезні скульптури викликатимуть посмішку, і закликаємо всіх зайти і сфотографуватися з улюбленим творінням орігамі», — зазначає Барбара А. Блер, президент The Garment District Alliance.

Алюмінієві композитні панелі ECOBOND так само легко піддаються згинанню і розгинанню, як аркуш паперу, але можуть витримати тривалу зовнішню експлуатацію. Якісний алюмінієвий сплав, полімерний наповнювач серцевини і поліпшена адгезія між шарами дають широкі можливості при обробці матеріалу. Панелі можна фрезерувати, різати, вальцювати, вони не бояться перепадів температури і опадів. У асортименті представлені найрізноманітніші відтінки і фактури.

Товари зі статті
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+