Крамниця електронних аксесуарів бренду Casetify

25.07.2023
Креатив Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 323
Крамниця електронних аксесуарів бренду Casetify

В Осаці відкрилася крамниця електронних аксесуарів бренду Casetify. Інтер'єр магазину поєднує всі основні риси району Сінсайбасі в Осаці, де розташований магазин, із символікою бренду – традиційними японськими паперовими ліхтариками сьодзі. При цьому як інтер'єр, так і екстер'єр, повністю оздоблений класичними рекламними матеріалами – акрил, самоклейні плівки та АКП. Розглянемо докладніше.

Загальна концепція ґрунтується на кінематографічності цієї відомої вулиці та підкреслена за допомогою контрастних кольорів та форм.

Вітрина магазину була оформлена у вигляді ліхтаря судзи від підлоги до стелі у яскраво-оранжевій рамці. Покупців зустрічає круглий стіл-вітрина, оточений циліндричними ширмами сьодзі, таке ж кругле люстерко розташоване в задній частині магазину і на його верхньому поверсі.

У центрі магазину Casetify стоять шафи, прикрашені старими чохлами для телефонів, пожертвуваними покупцями в ящику для вторинної сировини, розташованому поруч із ними.

Вхідна група магазину оформлена композитними панелями, майже класичне рішення. Для зовнішнього використання рекомендуємо панелі збільшеної товщини ECOBOND 4 мм. Вивіска при вході – світлорозсіювальний акрил плюс самоклейна рекламна плівка для світлових вивісок, серія Oracal 8500. Круглий стіл-вітрина фанерований касетами з композитних панелей із прихованим монтажем.

Ящики для вторинної сировини, куди покупці можуть скидати застарілі чохли та інші аксесуари, виготовлені з міцного прозорого акрилу – від 5 мм і товще.

Усі згадані у статті матеріали є в наявності в інтернет-магазині AVERS. Дізнатися вартість матеріалів можна на сайті, якщо перейти за посиланнями на товари, виділеними в тексті, або за номерами телефонів, які вказані у розділі КОНТАКТИ.