Кристалайт

14.02.2020
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 2166
Кристалайт

Рекламні конструкції, в яких використовується поєднання освітлення та кольору, значно частіше привертають увагу потенційної аудиторії клієнта, ніж неосвітлені вивіски. Серед усього розмаїття світлової реклами особливе місце займають кристалайти — відносно нова сучасна конструкція, яка пропонує ряд унікальних переваг.

Що таке кристалайт

Кристалайт — різновид світлового короба, який відрізняється якого ультратонким дизайном. Готовий виріб має товщину не більше 2 см і може бути як одностороннім, так і двостороннім. Світлодіодне підсвічування встановлюється безпосередньо під фрезерований паз на торці акрилового листа і м'яко освітлює графіку і рекламу. Безрамкова конструкція виглядає дуже елегантно і сучасно.

Ще одна особливість — відсутність будь-яких видимих ​​дротів, живлення підводиться через спеціальні троси.

Кристалайти прекрасно підкреслюють рекламні повідомлення і дають можливість привернути увагу аудиторії навіть на відстані.

Особливості виготовлення

На перший погляд, може здатися, що «кришталевий» виріб виготовлений із прозорого скла. Але насправді він виготовляється з міцного, напівпрозорого акрилу, який якісно пропускає світло. За допомогою трафаретного друку на акрил спеціальною світлорозсіювальною фарбою наноситься «матриця». Яскраве біле світлодіодне підсвічування забезпечує максимально ефективне енергозберігаюче освітлення і чудову демонстрацію дисплея.

Переваги

Комбінація першокласного акрилу і сучасних світлодіодних технологій пропонує ряд істотних переваг в порівнянні зі стандартними лайтбоксами:

 • Універсальність. Мала вага і тонкий дизайн кристалайтів дозволяє встановлювати і використовувати їх для демонстрації декоративно-прикладного мистецтва, а також у рекламних цілях практично скрізь.
 • Оригінальний дизайн. Придатність акрилу до механічної обробки дає можливість виготовляти кристалайти не тільки у вигляді прямокутників, а й будь-якої іншої форми, скажімо, овальної або трикутної.
 • Швидка заміна рекламного повідомлення. Зручна конструкція дозволяє швидко змінювати рекламні зображення, щойно це буде потрібно.
 • Безпека. Акрил є досить міцним матеріалом, тому його безпечно використовувати в місцях скупчення людей. Світлодіодне підсвічування на відміну від люмінесцентних ламп не містить ртуть та інші шкідливі речовини, до того ж світлодіодні світильники також мають здатність поглинати удари.
 • Економія енергії. Світлодіодне освітлення є надзвичайно енергоефективним, потребує значно менше електроенергії, ніж флуоресцентні лампи. Це є особливо важливим для лайтбоксів, які включаються на тривалі періоди часу або працюють цілодобово. Експлуатаційні витрати істотно знижуються.
 • Тривале використання. Термін служби світлодіодів вдвічі-тричі перевищує аналогічний показник у люмінесцентних ламп. Кристалайти працюватимуть дуже тривалий час без необхідності технічного обслуговування і без додаткових витрат на заміну ламп.

Застосування

Автономні дисплеї з підсвічуванням — це прекрасний спосіб наблизити рекламний меседж до покупця. Серед найпоширеніших галузей застосування:

 • рекламні конструкції в місцях продажів;
 • інформаційні стенди в офісах і конференц-залах;
 • зовнішня реклама;
 • вивіски в залах очікування;
 • меню в ресторанах, барах і нічних клубах;
 • театри і кінотеатри;
 • промислові виставки;
 • художні галереї.

Ідеальний матеріал

Отже, кристалайти — це оригінальні рекламні вироби, які дозволяють виділити бренд або рекламне повідомлення. Якість кристалайтів багато в чому залежить від вибору акрилу для його підкладки, його фізичних і оптичних властивостей.

Ідеальним рішенням стане спеціальна серія акрилу Altuglas CN ELIT III. Окрім «стандартних» для акрилу переваг — міцності, легкої ваги, гарної придатності до механічної обробки, — матеріал гарантує рівномірний розподіл світла по всій поверхні листа.

Компанія AVERS пропонує українським рекламістам величезний вибір акрилу, а також інших матеріалів для найрізноманітніших завдань. Звертайтеся в чат або за телефонами за допомогою у виборі і професійною консультацією.