Розкішний годинник із акрилу

18.02.2020
Новинки
Прочитали: 60
Розкішний годинник із акрилу

Акрил або оргскло — вельми популярний різновид пластику, який активно використовується в рекламі і промисловості. Тим часом, це також чудове рішення і для дизайну інтер'єру: меблі і предмети декору з акрилу виглядають дуже стильно і сучасно. У цьому на власні очі переконався приватний замовник з Києва, який обрав акрил для виготовлення карколомного настінного годинника.

Про проект

Створюючи дизайн квартири або будинку, більшість людей прагне зробити його оригінальним і несхожим на інше житло. Ідеальний спосіб домогтися унікальності, відійти від зображень у архітектурних журналах або Pinterest — використовувати яскраві нестандартні елементи декору, виготовлені за індивідуальними кресленнями. Акриловий годинник чудово вписувався в дизайнерську концепцію замовника.

Особливості

У проекті застосовуються три серії акрилу POLYCRYL: прозорий, молочний і дзеркальний, а також молочна акрилова труба. Вагомим аргументом на користь саме акрилу стала його довговічність, високий ступінь прозорості і стійкість до УФ-випромінювання.

Конструкція дозволяє повністю бачити годинниковий механізм наскрізь, а дзеркальні поверхні прекрасно відбивають світло через прозорі шари. Молочна акрилова труба м'яко розсіює світло, створюючи рівномірне світіння. Ще одна перевага обраних матеріалів — можливість індивідуального гравіювання як з лицьового, так і тильного боку.

Акрил POLYCRYL

Акрил POLYCRYL — незамінний матеріал для багатьох завдань, включаючи інтер'єрний декор. У асортименті представлене ​​величезне розмаїття листів різного кольору і ступеня прозорості. Крім прекрасного зовнішнього вигляду, акрил є стійким до атмосферних впливів і зовсім нетоксичним. Ударостійкість дає можливість безпечно встановлювати акрилові вироби навіть у дитячих кімнатах. Водночас матеріал мало важить і легко піддається механічній обробці, тому навіть у домашніх умовах можна самостійно виготовити чудові оригінальні вироби.

Результат

Досить великі настінні годинники виглядають дуже легко і невимушено, завдяки використовуваним матеріалам. Остаточний результат повністю відповідає дизайнерській ідеї.

Про компанію AVERS

Компанія AVERS — лідер на українському ринку матеріалів для реклами та дизайну. В асортименті представлене ​​величезне розмаїття пластиків, а також інструменти для роботи з ними. Крім того, передбачена можливість замовити професійну обробку на промисловому обладнанні. Звертайтеся за консультацією у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90