Сучасний матеріал для світлової реклами

18.02.2020
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 2264
Сучасний матеріал для світлової реклами

Зовнішня реклама вже давно відійшла від лампового підсвічування, а використання для вивісок люмінесцентних та неонових ламп трапляється дедалі рідше. Сьогодні основну роль в світі світлової реклами грають LED-джерела світла — стрічки, кластери, окремі точкові світильники. Однак класичні матеріали, до яких звикли рекламісти, є неефективними в конструкціях із таким освітленням. Для повноцінного застосування світлодіодів потрібен перехід на абсолютно нові технології і сучасні матеріали. Саме тому компанія Altuglas® — світовий лідер в галузі акрилових листів для світлової реклами — розробила спеціальний вид акрилу Altuglas® LED.

Про матеріал

Спектр світлодіодного випромінювання відрізняється від спектра інших джерел випромінювання, крім того LED-світіння характеризується певною частотою мерехтіння. Для рівномірного підсвічування реклами протягом усього дня ці відмінності виявляються критичними.

Altuglas® LED — це листовий акрил, склад якого підібраний таким чином, щоб оптимально розсіювати світло від світлодіодів. Спеціальні пігменти і добавки максимально посилюють світлорозсіювання в потрібній частині спектра, а сам матеріал має чистіший холодний відтінок, порівняно до звичайного молочного акрилу.

Переваги акрилу Altuglas® LED:

  • Максимально яскрава вивіска.
  • Рівномірне освітлення, відсутність точкового засвічування, ефекту «пінг-понг».
  • Чисте біле світло, без домішок жовтого, сірого, синього відтінків.
  • Легка обробка.

Використання даного акрилу для світлової реклами дозволяє вирішити проблему просвічування світлодіодів світловими плямами, робить вивіску яскравішою при використанні одного і того ж підсвічування. Також матеріал дозволяє використовувати світлодіоди меншої потужності або в меншій кількості для отримання аналогічного ефекту (в порівнянні з класичним молочним акрилом).

Крім того, Altuglas® LED створений з турботою про навколишнє середовище. Вивіски з цього матеріалу споживають менше енергії і не вимагають істотних витрат на обслуговування протягом тривалої експлуатації.

Що ви отримаєте з Altuglas® LED:

  • Помітніші вивіски — більш високу ефективність зовнішньої реклами.
  • Менші витрати на виготовлення вивіски — до 20% менше світлодіодів у порівнянні з класичним листом молочного акрилу.
  • Менші витрати електроенергії — менші витрати на експлуатацію у тривалій перспективі.

Серія Altuglas® LED може використовуватися і з білими, і з кольоровими світлодіодами. Застосування кольорових світлодіодів допоможе домогтися більш яскравого інтенсивного світіння.

Акрил призначений як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування.

Товари зі статті
Молочний LED 100.27100, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 794,07 ₴/м2
Сума: 11 107,98 ₴