Магазин оптики Eye Eye у Сіетлі – дуже багато скла та акрилу

10.04.2023
Креатив Акрил (оргскло)
Прочитали: 634
Магазин оптики Eye Eye у Сіетлі – дуже багато скла та акрилу

Як за допомогою прозорих матеріалів вдалося одночасно зробити дизайн, що відображає суть магазину, і візуально збільшує невелике приміщення з низькими стелями. Тут архітекторам довелося виявити творчий підхід, щоб перетворити «сіру» комерційну будівлю на привабливе для клієнта середовище. 

Перед архітекторами стояли три прості завдання: використовувати скляні блоки, обов'язкова наявність світлових вивісок, використовувати фірмовий стиль магазинів, що вже існують, і при цьому не повторитися. 

Торгова зона з вітринами розташована у передній частині приміщення та звернена великими вікнами на вулицю, а кабінети для огляду та приміщення для персоналу знаходяться у задній частині. Скляні блоки використовуються для поділу магазину, утворюючи вертикальні стіни з отворами, де є дзеркала і вітрини з товарами. 

Тут ми розглянемо альтернативу дорогому і копіткому склінню інтер'єру. Для оздоблення магазину оптики ідеально підійде акрил завдяки своїй оптичній прозорості 92%. Крім того, акрил не дає оптичних викривлень у нелінійних формах виробів, тому його часто використовується як основа для лінз та інших оптичних виробів. Виготовити прозорі елементи можна термоформуванням екструдованого акрилу.

Для виготовлення поличок для окулярів радимо сатиновий акрил. Завдяки мікролінзам його поверхня стійка до дрібних подряпин та забруднень. Для будь-яких світлових елементів – акрил для світлодіодного підсвічування

Досягти поставленого завдання вдалося: розумний дизайн забезпечує як форму, так і функціональність, пропускаючи денне світло глибоко в простір.