Металеві стінові панелі для добудови вілли у вікторіанському стилі

18.05.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 555
Металеві стінові панелі для добудови вілли у вікторіанському стилі

Улюблена тема – поєднання класичних вікторіанських будівель із сучасними елементами у добудові та розширенні простору. 

Австралійська архітектурна студія Matt Gibson Architecture + Design перетворила старовинний будинок у передмісті Мельбурна за допомогою триповерхової! прибудови з облицюванням із металевих стінових панелей. Будинок займає довгу вузьку ділянку, оточену невисокими складами та таунхаусами. Щоб зберегти спадщину району, архітектори зберегли кілька оригінальних елементів будинку, включаючи вікторіанський фасад, що виходить на двір. 

Всередині стара частина будинку була оновлена новою кухнею та головною спальнею, а в прибудові є житловий простір, дві спальні, кабінет та каскадні тераси.

Два крила будинку зовні відрізняються контрастним оздобленням різними матеріалами, у тому числі пофарбованою в білий колір цеглою та складною дерев'яною філігранню на старому вікторіанському будинку, і з іншого боку – гранованим чорним металевим фасадом з лазерною різкою. Перфорація в металі відсилає до оригінальної архітектури будинку та пропускає світло та повітря у спальні.

Щодо облицювання добудови – працювати з алюмінієвим композитом буде значно простіше, ніж з металевими листами, наприклад, сталевими. Відфрезерувати композит можна на верстаті з ЧПК та отримати будь-який малюнок. Фактично на виготовлення такого екрана піде кілька годин.