Металізовані композитні панелі в оздоблені вхідної групи

02.08.2022
Креатив Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 1424
Металізовані композитні панелі в оздоблені вхідної групи

Металізовані композитні панелі для оздоблення вхідної групи до бутика, кольорові панелі та акрил у внутрішньому оздоблені інтер'єру. Сьогодні вкотре традиційно розбираємо новісінькі концептуальні дизайни магазинів, цього разу у фокусі мінімалістський бутик з плісованими стінами та вітринами, підвішеними на тонких дротах для модного бренду Akris у Вашингтоні. 

Akris – це швейцарський сімейний дім моди зі сторічною історією та перший магазин із новою концепцією. В новому дизайні саме матеріали та структура поверхонь грають одну з центральних ролей поряд з одягом та аксесуарами. 

Стіни та стеля оздоблені дерев'яними кленовими панелями, пофарбованими у білий колір та розташованими під кутом одна до одної так, що нагадують плісування з тканини. Альтернативою може виступати алюмінієвий композит з кольоровою поверхнею. З тильного боку панель необхідно фрезерувати відповідно до розгортки та просто зігнути «у гармошку». Торець такої касети також можна загнути, аби приховати внутрішній шар панелі та акуратно її закріпити. Такий варіант значно скоротить час на монтаж, бо стіни можна закривати одразу величезними секціями, а не кріпити окремі деталі одна до одної, що стовідсотково довелося робити при монтажі дерев'яних рейок у бутику. 

Для підвісних поличок використовували акрил з матовою поверхнею. Ми рекомендуємо ALTUGLAS серії DUAL SATIN, який підійде для виготовлення невагомих поличок. Поверхня акрилу, вкрита мікролінзами, приховує незначні подряпини, відбитки пальців та перешкоджає накопиченню пилу. Це дозволить вітринам значно довше зберігати первісний вигляд. 

Вхідна група до магазину оздоблена металізованими композитними панелями. В асортименті AVERS такі представлені брендом ECOBOND. Поверхня ECOBOND METALLIC має дрібні металеві часточки. Таке покриття виконує не тільки естетичну функцію, надаючи панелі легке мерехтіння під світлом, завдяки ефекту розсіювання світла, металізоване покриття більш витривале при експлуатації зовні приміщень.

Світлова вивіска Akris зроблена з LED акрилу для сучасних вивісок з підсвічуванням світлодіодами. LED акрил розсіює світло до двох разів краще у порівнянні зі звичайним акрилом, завдяки чому навіть у найгостріших кутах літери не спостерігається затемнення. Чистота відтінку такої вивіски буде максимально наближена до білого кольору без паразитних сірих та жовтих спектрів. 

Загалом інтер'єр спроєктований таким чином, щоб бути невагомим і стриманим, щоб зосередити увагу на товарах, виставлених на продаж. 

Автори проєкту – David Chipperfield Architects. Після співпраці, яка почалася у 2018 році між DCA Milan і братами Кримлер (онуками засновниці бренду), перший прототип магазину AKRIS відкрився у Вашингтоні. 

Товари зі статті
Прозорий сатин 145.10000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 996,27 ₴/м2
Сума: 12 359,91 ₴
Молочний LED 100.27100, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 754,64 ₴/м2
Сума: 10 863,85 ₴
Срібло яскраве ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴