Мінімалістична чайна із полікарбонатним тунелем для подачі напоїв

08.07.2024
Креатив Листові пластики
Прочитали: 84
Мінімалістична чайна із полікарбонатним тунелем для подачі напоїв

Мінімалістична чайна із полікарбонатним тунелем для подачі напоїв – архітектурна студія Worc Studio розробила проєкт «тунельної чайної», яку можна вбудувати у колоніальну будівлю. 

За традиційним камʼяним фасадом центрального району мексиканської столиці ховається маленький заклад Yoozoo. Шанувальники чаю Boba можуть замовити та забрати напій в напівпрозорому полікарбонатному тунелі: в одному віконці – замовлення, в іншому – готові напої. 

Круглий світильник угорі освітлює напівпрозорий пластик і унікальний табурет із синього каменю, розміщений у центрі простору. Команда Yoozoo готує напої в U-подібному просторі навколо центрального тунелю, де стійки та полиці огинають периметр. Станція за тунелем спроєктована так, щоб вона була ефективною, з обтічним прилавком і всім кухонним обладнанням, високі вікна на вуличному фасаді дозволяють зазирнути в зону підготовки.

Стільниковий полікарбонат є міцним матеріалом, а також через обмежені оптичні властивості ним можна відокремлювати певні зони. Прозорий монолитний листовий полікарбонат не відрізняється зовні від скла, навпроти – має більшу прозорість та чудову стійкість до ударів, подряпин тощо.

Інформацію щодо наявності різного виду полікарбонату уточнюйте за телефонами регіональних відділень

Товари зі статті
New
Бронзовий POLICAM полікарбонат монолітний, 4 мм
лист
-
+
1 748,04 ₴/м2
Сума: 10 929,62 ₴
New
Прозорий POLICAM полікарбонат монолітний, 4 мм
лист
-
+
1 638,84 ₴/м2
Сума: 10 246,85 ₴
Категории из статьи