Мінімалістичний офіс зі стінами з полікарбонатних панелей

16.10.2023
Креатив Листові пластики
Прочитали: 141
Мінімалістичний офіс зі стінами з полікарбонатних панелей

Аргентинська студія дизайну Atelier Industrial створила мінімалістичний офіс зі стінами з полікарбонатних панелей у складському приміщенні, що досі діє і є частиною винзаводу. Площа офісу – 67 м.кв. Стіни офісу зроблені з полікарбонату, який пропускає світло, але також є досить непрозорим, щоб не фокусуватися на діяльності складу під час роботи.

Конструкція офісу спирається на металоконструкцію, що є основою всього складського приміщення, і створює другий рівень. Каркас вбудованого офісу відносно простий – з масивом ламінованих дерев’яних балок, які підтримують пласку стелю з відкритими дерев’яними кроквами. Поверх платформи встановили другий настил з фанери.

Крокви офісу нагадують простір самого складу, а в добудові використано дві пофарбовані в білий цегляні стіни складу для стін, які залишилися відкритими. Вузька драбина веде наверх, і працівники можуть увійти в полікарбонатний простір через двері, які мають подвійні петлі, щоб забезпечити гнучкість у невеликому просторі.

В каталозі avers.ua в наявності прозорий та бронзовий монолітний полікарбонат в товщині 2, 3 та 4 мм

Також є сотовий полікарбонат, деталі щодо товщин і обсягів дізнавайтеся у наших менеджерів. Контакти регіональних відділень тут.