Нагороди та призи з акрилу

20.01.2021
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 2478
Нагороди та призи з акрилу

Призи з акрилу — прекрасний спосіб дати можливість одержувачу відчути себе по-справжньому особливим, завдяки досягненням у роботі, спорті або творчості. При цьому нагороди з акрилу мають особливу чарівність яку не може запропонувати жоден інший матеріал. Вони змушують переможця відчути, що це найкраща мить у його житті. Крім того, такий приз прикрасить будь-який офісний або житловий простір.

Призи з акрилу: переваги

Акрил — улюблений матеріал серед рекламістів і дизайнерів. Він виглядає як кришталь, є доступним за ціною і елегантним. Немає кращого способу справити враження на людей і відзначити їх досягнення, ніж акрилові нагороди, завдяки ряду переваг:

Неймовірний зовнішній вигляд. Акрил — один із найдоступніших оптично прозорих матеріалів. Його можна порівняти зі звичайним склом. При цьому він важить приблизно вдвічі менше скла, що здешевлює доставку і спрощує роботу.

Стійкість. Акрил є стійким до сонячного світла, дощу, снігу і багатьох хімікатів.

Міцність і довговічність. Якщо за виробами правильно доглядати, вони можуть прослужити довгі роки. Цей матеріал є стійким до ударів і падінь. У разі появи подряпин, їх легко відполірувати навіть у домашніх умовах.

Легка обробка. З акрилу можна виготовити ексклюзивні та дизайнерські нагороди. При цьому витрати на виготовлення виробів навіть складної форми залишаються відносно низькими. Замовлення серії однакових виробів (наприклад, для всіх співробітників великої компанії), не становитиме проблем. Акрил придатний до лазерного різання, полірування і гравірування. Крім того, є можливість наносити зображення за допомогою друку і самоклейних плівок.

Акрилові вироби: розмаїття

Прозорий акрил користується заслуженою популярністю, проте це далеко не єдиний матеріал, який застосовується для виготовлення нагородних виробів.

Наприклад, прекрасним вибором стане кольоровий акрил із різним ступенем прозорості. Величезне розмаїття відтінків дозволяє створювати нагородні вироби відповідно до бренд-буків.

На особливу увагу заслуговує прозорий флуоресцентний акрил, який стає ще більш яскравим під дією світла. Особливо ефектно такий акрил виглядає у комплексі з лазерним гравіюванням, яке дозволяє надати напису інший відтінок.

Також цікавим варіантом можуть стати дзеркальні акценти або вироби, повністю виготовлені з дзеркального акрилу. Їх неймовірний блиск гідно оцінить кожен одержувач.

Таким чином, листи акрилу стануть прекрасним рішенням для виготовлення нагород і призів, які будуть привабливо виглядати, довго служити і тішити око. Компанія AVERS пропонує величезний вибір акрилу з різним оздобленням поверхні, у різних відтінках і фактурах. Хочете ознайомитися зі зразками? Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефонами.