Дзеркальне сховище картин

20.01.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 1723
Дзеркальне сховище картин

Архітектурна компанія MVRDV завершила будівництво сховища творів мистецтва з музею Бойманса-ван Бенінгена (Роттердам, Нідерланди). Яскрава особливість будівлі — незвичайне дзеркальне облицювання. Споруда увійшла у топ-десять найцікавіших музеїв і галерей за версією журналу Dezeen в 2020 році.

Сховище, висотою 12 м і площею 15 000 м2, уміщує кілька складських приміщень і майданчиків для обслуговування творів мистецтва, які стануть доступними для відвідувачів у 2021 році. На даху розташований сад із зеленими насадженнями і чудовим видом на місто.

Чашеподібна форма приміщення мінімізує займану площу. Близько 1600 дзеркальних панелей красиво відбивають динамічний міський горизонт Роттердама і зелену територію прилеглого парку, прекрасно гармоніюючи із навколишнім оточенням. Таке рішення дозволило успішно інтегрувати будівлю у ландшафт, незважаючи на великі розміри.

Згідно із задумом архітекторів, об'єкт стане першим у світі публічно доступним художнім складом і запропонує відвідувачам музеїв абсолютно новий досвід.

Ідеальним вибором для дзеркального облицювання стане дзеркальний алюмінієвий композит ECOBOND MIRROR. Це прекрасний високотехнологічний матеріал, який не розтріскується, не розбивається і дозволяє виготовляти вироби складних форм. Ідеально гладка глянцева поверхня може похвалитися високою здатністю відбивання. У асортименті присутні два кольори: золото і срібло.