Оригінальна конструкція

19.01.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Алюмінієві композитні панелі Листові пластики Самоклеючі плівки
Прочитали: 2143
Оригінальна конструкція

Потік клієнтів для кафетерію є надзвичайно важливим. Як його посилити? Звісно, за допомогою гарної вітрини і незвичайної рекламної конструкції. Оригінальна ідея і правильно підібрані матеріали допомогли чернівецькій компанії «Амфора» створити чудовий проект, який не тільки привабив людей до кав'ярні RAFF Coffee, а й став місцевою визначною пам'яткою.

Про замовника

Сімейна кав'ярня RAFF Coffee у Чернівцях — це затишний заклад, де можна випити ароматний напій, а також придбати каву, що випускається під власною торговою маркою RAFF Coffee. Кав'ярня розташована у центрі міста на досить жвавому проспекті. В умовах високої конкуренції необхідно докласти максимум зусиль, щоб стати більш помітним і привернути увагу. Саме таке завдання стояло перед рекламною компанією «Амфора».

Особливості проекту

Креативники «Амфори» розробили проект рекламної конструкції у вигляді великого стаканчика з кавою. В його основі конструкція з металевим каркасом, обшита листами ПВХ, товщиною 6 мм, і обклеєна самоклейною плівкою. Такий вибір матеріалів дозволив створити практично безшовну конструкцію. Кришка для кавового «стаканчика» також виготовлена ​​із ПВХ, товщиною 8 мм.

Навколо стаканчика автори поставили клумбу, обшиту алюмінієвими композитними панелями. Той самий матеріал використовувався для оформлення вхідної групи у заклад. Таким чином, вся композиція виглядає єдиним цілим.

Матеріали

ПВХ

Листи ПВХ  — це прекрасний матеріал для створення різноманітних рекламних конструкцій. Він не боїться води, складних погодних умов. При цьому листи прекрасно обробляються, склеюються і формуються. Гладка поверхня прекрасно підходить для прямого друку і обклеювання плівками.

АКП Ecobond Color

Сучасний високотехнологічний сендвіч-матеріал, що поєднує переваги алюмінію і полімерів. Мала вага, погодостійкість, придатність до різноманітних видів обробки роблять його чудовою основою для оформлення будівель і створення внутрішньої і зовнішньої реклами. Важлива відмінність серії Ecobond Color — величезний асортимент кольорів і відтінків, а також неймовірно міцне полімерне покриття, яке не дряпається і не знебарвлюється під впливом прямих сонячних променів.

Oracal 641

Oracal 641  — один із найпопулярніших серед рекламістів і дизайнерів самоклейних матеріалів для різання плотером. Може використовуватися як всередині, так і зовні приміщень. У серії представлено 59 глянцевих і матових відтінків. Постійний клейовий шар забезпечує прекрасну адгезію до найрізноманітніших поверхонь.

Результат

Кінцевий результат перевершив будь-які очікування. Жителі міста із задоволенням приходять фотографуватися до місцевої визначної пам'ятки у денний і вечірній час. Сама конструкція передбачає можливість сезонної зміни дизайну. Наприклад, напередодні Нового року стаканчик прикрасили святкові персонажі.

Коментар

Петро, ​​менеджер компанії «Амфора»:

«Для такої конструкції можна було використовувати і інші матеріали. Однак відсутність швів стала пріоритетом — тому підійшов саме ПВХ. Усі стики заклеїли і стаканчик виглядає як єдине ціле. Прекрасне рішення складного завдання!»

Про компанію «Амфора»

Компанія «Амфора» вже десять років спеціалізується на виготовленні найрізноманітніших рекламних проектів. У портфоліо підприємства оригінальні зовнішні конструкції, привабливі вивіски, гарно оформлені фасади. Креативний підхід, істотний досвід і накопичені знання дозволяють задовольняти навіть найвибагливіших замовників.

https://www.instagram.com/amfora.cv.ua/

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для будівництва, реклами та дизайну. Звертайтеся у чат або за телефонами до менеджерів — і вони радо познайомлять із асортиментом і запропонують оптимальне рішення для будь-якого проекту.

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590