Веселе підлогове послання

19.01.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Самоклеючі плівки
Прочитали: 2127
Веселе підлогове послання

Японська дизайн-компанія NOSIGNER створила цікаву інсталяцію перед входом на дизайнерській захід DESIGNART TOKYO 2020. Арт-об'єкт отримав назву Social Harmony і спрямований із гумором поширити культуру соціального дистанціювання.

Інсталяція поєднує міць класичної музики і культурного мистецтва для боротьби з COVID-19. В її основі — підлогове зображення аркуша з нотами, які грають в той момент, коли відвідувачі на них наступають. Поважаючи соціальну дистанцію і переходячи по одній ноті за раз, можна зіграти «Гімнопедію №1» французького композитора Еріка Саті.

Оскільки мелодія змінюється з кожним кроком, можна створити свою власну варіацію, унікальну для цього місця, часу і людини. У результаті сам акт соціального дистанціювання сублімується в насичене спілкування, що об'єднує людей.

NOSIGNER планує і надалі запускати подібні проекти перед державними установами, громадськими об'єктами, магазинами, використовуючи музику, відповідну до сезонів і подій.

Хочете перетворити профілактику інфекційних захворювань на захопливе послання? Обирайте самоклейну плівку для підлогової графіки ORAJET 3641 у комплексі з ламінаційною плівкою ORAGUARD 255. Це прекрасний спосіб нанести високоякісне зображення на різноманітні поверхні. Водночас сірий клейовий шар дає можливість не демонтувати попереднє зображення і ігнорувати неоднорідний фон. Комплексне рішення здатне витримувати великий потік відвідувачів, не боїться миття, хімікатів і екстремальних температур.