Напівпрозорі книжкові вітрини

07.10.2021
Креатив Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 1945
Напівпрозорі книжкові вітрини

Архітектурна студія HAS Design and Research розробила проект дизайну книгарні Glade Bookstore. Книги тут демонструються за матовими напівпрозорими вітринами. Згідно із задумом креативників, таке рішення стирає межу між вигадкою та реальністю.

Glade Bookstore площею близько 1000 м2 — це двоповерховий книжковий магазин, ресторан і виставковий простір, покликаний служити «духовним і заспокійливим місцем» у жвавому китайському місті. Натхненням для дизайну послужила картина відомого китайського художника Гуаньчжун У «Гірське місто Чунцин». Архітектори прагнули поєднати в інтер'єрі динамічне життя мегаполісу з неквапливою рутиною сільській місцевості.

Темно-сірі відтінки, глянцева підлога і оригінальні книжкові шафи з матовими вітринами створюють заспокійливу атмосферу. А ось використовувати матовий акрил у таких книжкових полицях замість скла — ще ефектніше. Матеріал забезпечує краще світлорозсіювання, при цьому меблі будуть менше важити і стануть безпечнішими: акрил не розбивається на фрагменти з гострими краями.

Товари зі статті
Молочний сатин 27014ST2, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 753,97 ₴/м2
Сума: 5 221,22 ₴