Найбільший конкурс з обклеювання плівками відбудеться 26-27 квітня

17.03.2023
Самоклеючі плівки
Прочитали: 702
Найбільший конкурс з обклеювання плівками відбудеться 26-27 квітня

Цьогоріч найбільший світовий конкурс з обклеювання плівками FESPA Wrap Fest 2023 пройде на перегоновій трасі «Формули 1». 

Фестиваль триватиме 2 дні – з 26 по 27 квітня, світові бренди представлять сучасні інновації та тенденції в галузі індивідуального обклеювання автомобілів та іншого транспорту, у тому числі водного; обклеювання в галузі реклами, дизайну та архітектури. Також будуть представленні останні напрацювання у сфері захисту плотерних плівок та плівок для друку. 

Окрім майстрів в конкурсі братиме участь обладнання для цифрового друку та різання, теплові гармати та різноманітні аксесуари. 

Під час заходу пройде World Wrap Masters UK&Ireland, в якому 36 обклеєних машин змагатимуться за право брати участь у фіналі World Wrap Masters Final 2023 у Мюнхені на FESPA Global Print Expo 2023.

А ще у ці дні пройдуть навчальні семінари та демонстрації, що проводяться всесвітньо відомими інструкторами та експертами з обклеювання.

Серія World Wrap Masters – це єдина глобальна серія змагань з обклеювання, що об'єднує та вшановує кращих монтажників обклеювання у світі.