Незвичні дорожні знаки

28.10.2020
Кейси Самоклеючі плівки
Прочитали: 2269
Незвичні дорожні знаки

Студія дизайну Burn & Wide із Нью-Йорка розмістила на вулицях міста кумедні вуличні знаки, що зовні нагадують звичайні дорожні знаки. Креативний підхід і яскраві візуальні ефекти привертають увагу перехожих і викликають посмішку.

Проект під назвою «It's a sign™» («Це знак») покликаний додати позитиву до міського ландшафту Нью-Йорку. Гумористична графіка вивісок різко контрастує з багатослівними вивісками, які зазвичай зустрічаються в міській рекламі, створює незвичайну атмосферу, змушує перехожих піднімати очі, відриватися від телефонів і просто ... посміхатися.

Чудовим вибором як для серйозних, так і веселих дорожніх знаків, маркування транспорту та реклами стане світлоповертальна плівка PROFILUX 83P. Це міцна самоклейна плівка на поліестеровій основі системи світлоповертання — склокульки. Матеріал не тягнеться, гарно підходить для різання плотером і шовкотрафаретного друку чорнилами для ПЕТ-основи. PROFILUX 83P повністю відповідає нормативним вимогам, що висуваються до дорожніх знаків. Це підтверджує сертифікат відповідності вимогам ДСТУ 4100 до: 2014 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування».