Як оживити інтер'єр (кольорова плівка в інтер'єрах)

28.10.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2376
Як оживити інтер'єр (кольорова плівка в інтер'єрах)

Ваш будинок потребує ремонту? Різноманітні самоклейні плівки — це швидкий, простий і оборотний спосіб надати нового вигляду приміщенню і меблям. Такий варіант має безліч застосувань у домашньому декорі. Пропонуємо кілька ідей, як оновити інтер'єр без особливих витрат.

Стіни

Самоклейні плівки можна застосовувати для повного обклеювання стін, створюючи індивідуальні шпалери або просто використовуючи контрастні кольорові плівки для інтер'єру, наприклад, Oracal 641. Важлива перевага — швидкий монтаж і демонтаж, коли сюжет набридне. Це прекрасний спосіб оновити дитячу, домашній кінотеатр і будь-яке інше приміщення.

Також можна задекорувати стіни не цілком, а самоклейним зображенням будь-якого розміру. Для цього можна використовувати плівки для повнокольорового цифрового друку Orajet 3640.

Ще один гарний спосіб декорувати стіни – використати трафарети, виготовлені із Oramask 811. 

 

Яскраві акценти

За допомогою плівок можна додати в приміщення яскраві акценти і трансформувати інтер'єр. Наприклад, дзеркальне оздоблення дасть можливість створити ілюзію того, що ваш простір є більшим, ніж він є. Самоклейні «дзеркала» з незвичайною формою допоможуть отримати сучасну декоративну стіну.

Двері

Самоклейні плівки — прекрасний варіант, щоб отримати абсолютно «нові» двері, зробити їх іншого кольору або просто оновити. Установка матової плівки на скляні стіни або двері дасть можливість приховати приміщення від сторонніх очей і надати особливий дизайн.

 

Оновлення меблів

Плівки з цікавим друком (наприклад, під мармур, дерево) — простий і зручний спосіб приховати будь-які подряпини, плями і надати нове життя застарілим предметів меблів, кухонним фасадам і робочій поверхні. Все це можна повністю обклеїти або нанести з плівки незвичайний візерунок.

До речі, для скляних вітрин, журнальних столиків та інших виробів можна обирати спеціальні плівки з ефектом інею. Це ще один прекрасний приклад того, як оновити інтер'єр незвичним чином. Для цього використовують Oracal 8510.

Навіть якщо меблі нові, самоклейні плівки дадуть можливість довше зберегти їх первісний вигляд. Використовуйте плівки не тільки зовні, але і для полиць у шафах або буфетах — це подовжить термін експлуатації, захистить від пошкоджень, посилить привабливість.

 

Предмети декору

У будь-якому будинку знайдуться різноманітні предмети, які служать для прикрашання інтер'єру. Самоклейні плівки можуть надати таким предметам ще більше шарму і стануть прекрасною відповіддю на питання, як освіжити інтер'єр без ремонту. Наприклад, монограма, зображення, слова, нанесені на квіткові вази, подушки або торшери, — це дуже простий спосіб додати індивідуальності особистому простору.

Переваги самоклейної плівки в інтер'єрі

Самоклейні плівки є універсальними і можуть наноситися на будь-які стандартні поверхні (стіни, підлогу, вікна), меблі та предмети. Це рішення пропонує ряд переваг для інтер'єру:

  • великий вибір кольорів і ефектів — непрозорі або текстуровані плівки, глянцеві або матові, кольорові і білі для друку;
  • захист від подряпин, вологи, бруду, графіті і пошкоджень;
  • тривалий термін служби;
  • екологічність, відсутність запахів
  • просте встановлення

Інсталяція

Одна з найпривабливіших особливостей самоклейної плівки — її монтаж. Це інноваційний підхід до ремонту або оздоблення, тому що тут немає тривалої підготовки перед установкою, немає пилу або бруду під час встановлення, а також менше відходів у порівнянні з традиційними матеріалами.

Перед тим, як освіжити інтер'єр, буде потрібно всього кілька кроків, які включають в себе:

  • Вибір матеріалу, підбір кольору, фактури, візерунка.
  • Точні виміри і розрахунок кількості плівки.
  • Підготовка простору, очищення і знежирення поверхні.
  • Безпосередньо встановлення на поверхню.

Отже, самоклейні плівки — чудовий вибір для дизайнерів інтер'єру і людей, яким потрібні невеликі оновлення без зайвих зусиль і фінансових інвестицій. Компанія AVERS пропонує прекрасне розмаїття плівок у різних кольорах і з різним оздобленням поверхні. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб ознайомитися зі зразками.

Товари зі статті
Прозорий глянцевий Oracal 641 000, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Прозорий матовий Oracal 641 000, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Hit
Білий глянцевий Oracal 641 010, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Hit
Білий матовий Oracal 641 010, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
107,68 ₴/м2
Сума: 5 384,00 ₴
Яскраво-жовтий глянцевий Oracal 641 019, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Яскраво-жовтий матовий Oracal 641 019, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Золотисто-жовтий глянцевий Oracal 641 020, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Малиновий глянцевий Oracal 641 041, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Коричневий матовий Oracal 641 800, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Прозорий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Прозорий матовий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Hit
Білий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Hit
Білий матовий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Білий матовий Oramask 811, трафаретна самоклеюча плівка
рулон
-
+
117,55 ₴/м2
Сума: 5 877,50 ₴