Оформлення ліфтової зони з використання АКП

16.06.2022
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 1507
Оформлення ліфтової зони з використання АКП

Зазвичай ліфти у вітчизняних ЖК та бізнес-центрах – не той простір, що використовують для креативних та художніх ідей, не рахуючи того, що вони й досі лишаються найпопулярнішою рекламною площиною в багатоповерхівках. 

Попереду нас очікує ера великого відновлення та реконструкції, сміливо можна заявити, що це стосуватиметься взагалі всіх галузь життя: від будівництва та дизайну до загального культурного контексту. 

Сьогодні ділимося досвідом наших західних колег з країн Балтії та на їхньому прикладі розповідаємо, чому використання алюмінієво-композитних панелей в облаштуванні ліфтової зони має великі перспективи вже сьогодні, та чому виграє серед інших матеріалів. 

Довговічність. Одна з перших важливих загальних характеристик для матеріалу, яким оздоблено суспільну зону у громадському місці. Якщо порівнювати композитні панелі з листовим алюмінієм або нержавійкою (мабуть, найближчий аналог для використання з цією ж метою), то перші вже мають декоративне колірне покриття, а в другому випадку для стилізації простору в необхідному кольорі треба нанести на листи фарбу або плівку.

Покриття алюмінієвих панелей ECOBOND розраховано переважно для зовнішнього використання з урахуванням впливу вітрів, опадів та сонячного світла. А якість фабричного нанесення полімерного покриття виключає неприємні сюрпризи у вигляді тріщин на згинах та відшарування. Термін внутрішнього використання АКП в середньому сягає 15 років. 

Легкість.  Для того, щоб виріб з листового алюмінію мав такі ж властивості, він має бути важчий у 2 рази, а зі сталі - у три. До того ж завдяки сендвіч-структурі, композит значно краще зберігає рівність поверхні.

Простота в роботі та можливість втілити за допомогою однієї панелі майже необмежену кількість ідей. Панелі придатні для фрезерування та вальцювання (наприклад, для облицювання колон), для різання на фігурні елементи та нанесення написів та узорів на кшталт трафарету. При цьому можна вибрати до ⅓ від загальної площі панелі та зберегти стабільність конструкції. Також для естетичного вигляду касети з АКП можна використовувати технологію згинання або вальцювання з відбортуванням. 

Вироби з АКП ECOBOND зберігають задану геометричну форму та стабільність розмірів. 

Легкість монтажу. Композитні панелі кріпляться на вертикальну поверхню на попередньо зібрану конструкцію кріплення з металевого профілю. Плоскі елементи можна кріпити безпосередньо до стіни за допомогою двосторонніх скотчів. 

Естетика. Алюмінієві панелі ECOBOND – це кілька серій з різним покриттям: від стандартного кольорового до панелей зі збільшеним ступенем блиску, металевих або з імітацією натуральних матеріалів. 

На поверхню можна наносити написи та зображення шляхом прямого УФ-друку або за допомогою плотерної самоклейної плівки. 

Комбінація з іншими матеріалами. Часто для інтеграції елементів з підсвічуванням в композитні панелі використовується прозорий або молочний акрил. Деталі з оргскла зазвичай кріпляться за допомогою клею, так само як при виготовленні рекламних вивісок. 

Товари зі статті
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+
Світло-сірий RAL7040 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
798,00 ₴/м2
Сума: 5 785,50 ₴
Слонова кістка RAL1015 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
798,00 ₴/м2
Сума: 6 942,60 ₴