Онлайн-табло з акрилу на зупинках

19.02.2021
Корисна інформація Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Прочитали: 2363
Онлайн-табло з акрилу на зупинках

Зупинка громадського транспорту — перша точка контакту між пасажиром і автобусом, тролейбусом або трамваєм. Простір, розташування, дизайн і технологічні можливості автобусних зупинок істотно впливають на роботу транспортної системи, задоволеність клієнтів та їхню безпеку. Онлайн-табло, повідомляють про пересування транспорту в режимі реального часу — чудова опція, яка робить очікування транспорту більш комфортним для пасажирів.

Інформаційне табло для зупинок: переваги впровадження

Зупинка — це своєрідні «вхідні двері» системи громадського транспорту. Комфорт пасажирів під час очікування — гарантія того, що люди будуть частіше використовувати саме цей вид транспорту. Добре продумані зупинки покращують сприйняття та підвищують поінформованість пасажирів про сполучення. Однак при обмежених ресурсах важливі стратегічні та пріоритетні інвестиції в зупинки. Актуальні дані — ключова частина удосконалень, які можна внести в транспортні перевезення.

Інтервал між рухом часто є досить довгим. Тому доступ до точного розкладу або інформації про прибуття у реальному часі має вирішальне значення для залучення і утримання користувачів, особливо тих, у яких є інші варіанти подорожі. Відомості дають людям впевненість у запланованій подорожі, допомагають краще спланувати свій час і можуть спонукати випадкових користувачів сісти в автобус.

Різновиди даних

Насамперед, екрани показують час прибуття найближчого автобуса, тролейбуса чи трамвая на зупинку, номер маршруту, пункт призначення. Також може демонструватися точний час, температура навколишнього середовища, інформація про запізнення, затори, дорожніх роботи, повідомлення про безпеку.

Якщо в автопарку присутні різні моделі, наприклад, доступні для інвалідних колясок й з низькою підлогою, ці відомості також можуть виноситися на табло.

Крім того, подібні екрани можуть містити будь-яку довільну інформацію, в тому числі й рекламного характеру.

Вимоги до екранів

Відносно низька вартість — важлива вимога до подібних пристроїв. Висока ціна буде суттєво обмежувати їх використання.

Через те, що дисплеї розташовані на відкритому повітрі, читабельність у різних умовах освітлення може бути проблемою, наприклад, якщо йдеться про яскраве сонячне світло. Також певні складнощі може викликати зв'язок і електропостачання

Блоки повинні бути міцними і стійкими як до погодних умов, так і до вандалізму.

Ідеальний вибір для таких пристроїв — литий акрил. Високий ступінь прозорості забезпечує видимість із різних кутів. При цьому матеріал є досить міцним і не розбивається, що робить його використання в громадських місцях безпечним. Привабливий зовнішній вигляд поверхні стане додатковою перевагою такого рішення.

У асортименті компанії AVERS безліч матеріалів для міської архітектури і реклами. Потрібна допомога в підборі? Звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефонами.