Kommerling: історія бренду

22.02.2021
Корисна інформація Листові пластики
Прочитали: 2173
Kommerling: історія бренду

Ми продовжуємо знайомити наших читачів із історією компаній-партнерів. Сьогодні AVERS розповість про законодавця мод в галузі листового ПВХ — міжнародну корпорацію Kommerling.

Заснування

Kömmerling вже більше ста років уособлює безсумнівну якість і довіру споживачів. Компанія була заснована Карлом Кьоммерлінгом у 1897 році в Пірмазенсі (Німеччина). Основна діяльність підприємства була пов'язана з взуттєвою промисловістю. Karl Kömmerling oHG постачала різноманітні клеї для взуття, а у 1902 започаткувала власне виробництво.

Інноваційні розробки KÖMMERLING істотно вплинули на розвиток клейової промисловості в усьому світі. Наприклад, компанія створила основу для промислового зварювання розчинником.

Сегмент пластиків

У 1952 році компанія починає виготовляти пластикові каблуки, ламіновані спеціальною плівкою. І буквально через два роки — у 1954 — бренд виходить на світовий рівень. Запускається виробництво у Франції і Бразилії.

У 1967 році спадкоємці Карла Кьоммерлінга зробили ставку на масову екструзію віконних профілів із використанням революційної формули ПВХ. А у 1969 підприємство вперше у світі представило герметики для склопакетів.

Виробництво листових пластиків стартувало у 1970. У 1976 асортимент розширюється — у лінійці з'являється цілісний пінопласт. У 1986 портфоліо поповнили спінені листи KOMATEX.

У 1992 році був відкритий екструзійний завод у Іспанії, а у 1996 — в США.

У 2011 компанія починає виробництво листів ПВХ, поверхня яких спеціально підготовлена ​​під цифровий друк. Серія KOMAPRINT користується заслуженою популярністю у дизайнерів і рекламістів.

Сьогодні

Нині бренд Kömmerling входить у групу компаній profine. Представництва компанії відкриті більш ніж у 80 країнах по всьому світу. Висока якість продукції, репутація надійної компанії і передові технології зробили компанію лідером на ринку ПВХ. Товари Kömmerling відрізняються прекрасними характеристиками, надзвичайно тривалим терміном служби, мінімальними витратами на догляд та обслуговування.

Компанія AVERS представляє широкий асортимент білого і кольорового спіненого ПВХ, виготовленого на заводах Kömmerling. Продукція активно використовується у друкованій та рекламній галузях, інтер'єрному дизайні, виставковому будівництві. Бажаєте підібрати необхідне рішення або побачити зразки? Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефонами.